Новак
ZOKOL имајќи SI22T/К PHSA22 Женски Навој Десен тема Род Крајот имајќи M22*1.5 mm

ZOKOL имајќи SI22T/К PHSA22 Женски Навој Десен тема Род Крајот имајќи M22*1.5 mm

Достапност: Залиха
DEN 298.00
DEN 391.68


Параметрите на стоката

Број На Модел На:
SI22T/К Женски Навој Десен нишка
Бренд Име:
ZOKOL
Капацитет На Моторот:
M22*1.5 mm
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
род крајот имајќи
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Тема * Теренот:
M22*1.5 mm

Подобро ви се допаѓа

2 парчиња D12mm L650mm chromed Цилиндар Линеарна Железничкиот Круг Род Вратило Линеарно Движење водич железничк

Опис : F612 M 6x12x4.5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F612 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висо

започнетекрајотwyприклучокstartПредмет : MR63 ZZ / MR83 ZZ / MR93 ZZТип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Опис : F717 M 7x17x6 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 1pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Тип : удар топката имајќиМодел : F1221 MГолемина : 12x21x5mmКоличина : 10 компјутери1)Вашата Повратна информација

Сребро цинк легура перница блокови KP004 KP005 KP006 KP007Имајќи хром челик GCr15 ( SAE52100, 100 Cr6 )Домување Цинклегури

големина Φ3 (+0.03 / +0.01)×Φ6.0(+0.02 / +0)×3.5±0.05 мм база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масл

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK120155 +2 AS120155Големина : 120x155x4mmКоличина : 2 компјутери

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK110145 +2 AS110145Големина : 110x145x4mmКоличина : 2 компјутери

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 4 компјутер на SI5 T / K(PHSA5 )

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.

Модел 6902rs Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 15 Надворешниот Дијаметар(D) 28 Ширина (Б) 7 Материјал хибрид

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Опис : F49 M 4x9x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F49 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Опис : F715 МИЛИОНИ 7x15x5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F715 МИЛИОНИКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квал

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 1 компјутер од SI10 T / K(PHSA10 )

големина Φ5 (+0.013 / +0.003)*Φ13(+0.03 / +0.01)*18±0.1 железо Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија ма

Ви благодариме!Контактирајте со насАко има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Scroll