Новак
Моден Жените Порака Торби Од Кожа Apple Облик Една Торба Прекрасна Монета Чанта Дами Девојки Crossbody Кеси Чанта Bolsa

Моден Жените Порака Торби Од Кожа Apple Облик Една Торба Прекрасна Монета Чанта Дами Девојки Crossbody Кеси Чанта Bolsa

Достапност: Залиха
DEN 666.00
DEN 708.00

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. да 18 : 00часот. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот.
1 x Торба
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). (GMT+8) од понеделник до сабота .
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост.
Моден Жените Порака Торби Од Кожа Apple Облик Една Торба Прекрасна Монета Чанта Дами Девојки Crossbody Чанта Карактеристики :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет !
Материјал : СТП
Димензии : Должина : 19cm,Ширина : 19cm,Висина : 10cm
Капацитет на Стоки : Копче , Чанта, Козметика итн.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
VALINK
Обликот:
Hobos
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
жените торба
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти

Подобро ви се допаѓа

Материјал : Кожа СТПГолемина на : 44* 33* 15 cm Внатрешни работи : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплиме

1 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен;2.Прирачник за мерење, за 2cm грешка,за Да се добијат во вид преовладува...

Структура : 1 x Главниот џеб1 x скрие zip џеб1 x картичка џеб1 x phone џебДимензии : Должина*Ширина*Висина : 28cm*13cm*29

3 Millhands жените платно чанта жените крсттело торба цртани букви дизајн голем капацитет жените торбаДолжи

Жените Цртан филм Harajuku Зајакот Лолита Торба Чанта Зима Кадифен Мека Торба Зајаче Симпатична Crossbody Bolsa со

Детали За ПроизводотЗабелешки : големината е за 46*33cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm

Добредојдовте на Bonita Мода Кралица продавницаЗа повеќе кеси, кликнете тукаМожеби Ќе СакатеFox Tail & Лили Ми

Торба големина : за 32x29x12cm торба ширина : 32cm висина : 29cm дебелина : 12cm

_ 36 X26 CM рачно изработени се Купи> $ 35.48 Наредби(31) 26 X22 CM Вештачка слама Купи> $ 18.79 Наредби(19) Mesh Јаже Ткаење К

Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање, бидејќи еднаш парцела испраќање, ние н

Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање За вашето задоволство и

Димензии : Должина*Ширина*Висина : и 17,5 см*3cm*12.5 cmПакетот Вклучува : 1 x торба

Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќа

но, понекогаш сè уште не може да се избегне данок може да се случи во дестинација царината, па тоа е многу

Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава Нормално е дека тие го оставаат тра

Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот

Драги Пријатели, Со повеќе од 30 кеси, ќе испрати брза испорака, ќе ви даде попуст на $ 1 за секоја торба, зе

Новиот бренд Чанти Жените 2016 година мода Рамо Кеси sac главен femme Платно Ајфеловата Кула Шема toteФункција :

Dispalang Жените Чанти Риба Шема Жените Торба Мода Торба За Жените Гласник Торба Дама Crossbody Торба Bolsos FemininaПо

Scroll