Новак
10Pcs HK1212 HK1215 HK1212 HK1215 HK1312 HK1412 HK1416 HK1514 HK1516 HK1612 Подготвени Куп Тип Игли Валчести Имајќи

10Pcs HK1212 HK1215 HK1212 HK1215 HK1312 HK1412 HK1416 HK1514 HK1516 HK1612 Подготвени Куп Тип Игли Валчести Имајќи

Достапност: Залиха
DEN 319.00
DEN 319.20


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$5.19
$3
$6.99
$4.99
wy-приклучок-крај
HK121712 12 X17 X12
HK121715 12 X17 X15
HK121812 12 X18 X12
HK121915 12 X19 X15
HK131912 12 X19 X12
HK142012 14 X20 X12
HK142016 14 X20 X16
HK152114 15 X21 X14
HK152116 15 X21 X16
HK162212 16 X22 X12

Параметрите на стоката

Должина:
HK121712, HK1215, HK121812, HK1215, HK1312, HK1412, HK1416, HK1514, HK1516, HK1612
Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
HK1416 HK1514 HK1516 HK1612
Капацитет На Моторот:
AXK113
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
Стандард
Структура:
Стандард
HK121712:
12X17X12
HK121715:
12X17X15
HK121812:
12x18x12
HK121915:
12X19X15
HK131912:
12X19X12
HK142012:
14X20X12
HK142016:
14X20X16
HK152114:
15X21X14
HK152116:
15X21X16
HK162212:
16X22X12

Подобро ви се допаѓа

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK160200 2 AS160200Големина : 160x200x5mmКоличина : 1 buc

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.

Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мо

Модел : 51109 Димензии : ID(внатрешен дијаметар) / Понесе=45mmOD (надворешен дијаметар)=65mmШирина / Висина=14mmКолич

Машки Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 10 компјутер на SA6 T / K(POSA6 )

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

Опис : F49 M 4x9x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F49 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

започнетекрајотwyприклучокstartПредмет : MR63 ZZ / MR83 ZZ / MR93 ZZТип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хр

Scroll