Новак
653048 3.7V1000mAh литиум полимер батерија навигација GPS мала крпа и други производи најчесто се користат за полнење Батерија

653048 3.7V1000mAh литиум полимер батерија навигација GPS мала крпа и други производи најчесто се користат за полнење Батерија

Достапност: Залиха
DEN 462.00
DEN 624.00


Ограничено време за промоција : 4000 6000 М-р М-р мобилни моќ полнење богатство бренд мобилен телефон универзална ЈЕНИ 35.80 Ограничен број, ред тоа! 66 Луѓе мора да се купи, не многу лево, ве молиме купувачите што е можно поскоро! Rush hour одбројување 00 ден 23 : 59 : Плаќање 1.26 V
- Испуштање температура : -20 C~ + 60 ~ C
- Време на полнење : 1 -3hrs (стандард); 1hrs (брзо)
Висока сигурност : не експлозија, нема оган, итн. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки.
1 батерии со 3.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1.7 V230m Ah Четири точка осум нула 3.
Нашите долгорочни промет на големо со литиум полимер батерија производители директни цена концесии
Уште една долгорочна Помошник за обработка на литиум полимер батерија производи.05 C
Полнење на струјата : 1 Cm A (max)
Испуштање струја : 2 Cm A (макс) - Испуштање на критичниот напон : 2.7 V 1200m Ah 503759 GPS Десет 3. Големината е соодветно, може да биде вчитан во вашиот производ (таблет навигација, е-книги, итн.
Литиум полимер батерија апликации :
Мобилен напојување, навигација со автомобил, MP3, MP4, MP5 безжичен глушец, картичка јазик, жилет дисплеј за мобилен телефон просо PSP Изграден во батеријата периферните напојување, таблет КОМПЈУТЕР, мобилен DVD Лаптоп батеријата, Безжична опрема за следење , Медицинската опрема , Разни Инструменти, трансформатори и апарати LED Светилки, сообраќајни знаци, преносни мали апарати за домаќинство електрични апарати, електрични алатки, играчка автомобили, сите видови на DIY инструменти, метал детектори, воздухопловството, железнички пруги, војската, и други области.

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Подобро ви се допаѓа

Батерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR123 A CR17345(CR17335) 1500m Ah 3 V Фото Литиум НеБатеријаБренд : PKCELLМодел : CR123 A LiMn O2

4 V батерија, мобилни моќ батерии, литиум полимер батерии за MP3 3.

Нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress20 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vг

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Нови пристигнување2 ПАРЧИЊА сет100% Сосема Нов и Висок квалитетКапацитет : 2200 mahНапон : 1.2 VХемија : NICDГолем

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки.Добредојд

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Нова за Русија и САД топла продаде 3 паке

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

1 Pcs 1000m Ah NB11 L Батеријата NB 11 L NB11 L Батерии За Canon A2600 A3500 A4000 IS IXХС Главната Тема : * Премиум Литиум јонска кле

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве

Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена.1040m Ah ЛПE17 LPE17 ЛП E17 батеријата за canon EO

2 парчиња 1500m Ah ЛПE17 LPE17 Камера Батерии За Canon EOS М3 М5 750 D 760 D T6i T6s 8000 D Бакнеж X8i Батеријата Главната Тема : * Пр

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Ажурирани Модел ЛПE17 LPE17 Дигитални Батеријата Пакет за Камери Canon EOS Бунтовнички T6i 750 D T6s 760 D М3 М5 M6 T6s 8000 D Б

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Сите големи кредит

is_customized : ДаКарактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита кол

12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, с

Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика ., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба.

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Апликации 1 Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачк

Апликации 1.7 V2 директни фати, 27 CM Производот модел : 366292 Производот капацитет : 1500m Ah Производот напон : 3.6

Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден Се Враќа & Гаранција 1 Ако не сте ги задоволи

Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде

Scroll