Новак
Машки кина стил секојдневен т-маица mens танг одговараат долги панталони стари лица кратки ракави т кошула машка облека облека лето тенка

Машки кина стил секојдневен т-маица mens танг одговараат долги панталони стари лица кратки ракави т кошула машка облека облека

Достапност: Залиха
DEN 1441.00
DEN 1584.00


Големина на Рамо Биста Ракав Долго M 47 110 72 L 48 114 74 XL 49 118 76 2 XL 50 122 78 3 XL 51 126 80 (CM)

Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!

Параметрите на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Стил:
B386
Маскирани:
No

Подобро ви се допаѓа

Материјал : Памук&ДругитеБоја : како се покажеГолемина : SMLXLXXLXXXLСите Производи Во Акции Во Текот На Годин

есен тенка 0 тенка lirait под еден na порака 0 црвено мал цвет двојно 11 губат пари 1000 парчиња ограничено изда

Информации За ПроизводотСостојба : 100% Сосема новБоја : Како што е прикажаноГолемина : S M L XL XXL XXXLЗа Плаќањ

Информација за производот : Asain Големина : S M L XL 2 XL 3 XL Боја : бела Ткаенина : Модални По продажба на услуги :

Scroll