Новак
Мажите Glans Пенисот Тренер Massager Возрасни Секс Играчки Еластичен Мастурбацијата Првенство

Мажите Glans Пенисот Тренер Massager Возрасни Секс Играчки Еластичен Мастурбацијата Првенство

Достапност: Залиха
DEN 199.20


Спецификации :
Пенисот тренер е надградена верзија на женскиот вагинален структура.
Внатрешната nubs и rib во голема мера ќе се стимулира пенисот нерви со брзина и интензитет контрола.
Карактеристики мека не-токсични и супер еластичен материјал, вежбање машки упорност, подобрување на сексуалниот живот е квалитет.
Тип : Пенисот Тренер
Материјал : ABS
Пол : машки
Големина : 13.5 cm x 6cm/5.31" x 2.36" (Прибл.)
Карактеристики : Возрасни Секс Играчка, Бидете Машки Упорност, Транспарентен, Еластичен, Подвижен, Издржлив
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Пенисот Тренер

Параметрите на стоката

Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
13.5cm x 6cm/5.31 x 2.36 (Approx.)
Непристојни Слика:
No
Тип На Објект:
Пумпи & Enlargers
Бренд Име:
ЛА TALUS
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
18898

Подобро ви се допаѓа

Го поздравуваме вашиот да влезат во нашиот вебсајт, нашата компанија (Ангел Секс играчки светот) е специ

Исто така, тоа може да се користи за рака истегнување и за заштита на вашата кожа во текот на extender рутина.

Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја.Затоа ве молиме

возрасни секс играчки,возрасни секс играчки за мажите,возрасни играчки,играчки за возрасни,adulto,brinquedo,brin

Обновливи Кристал Пенисот Монистра ГТочката Стимулација Екстензии Ракав Одложување Спреј Петел Прсте

• Ја врати стоката мора да бидат во нивната оригинална состојба, па ние може да се квалификува за враќањ

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Scroll