Новак
ZOKOL 6920RS имајќи 6920 2RS 1000920 (61920) 6920-2RS Длабоко Ритам топката имајќи 100*140*20mm

ZOKOL 6920RS имајќи 6920 2RS 1000920 (61920) 6920-2RS Длабоко Ритам топката имајќи 100*140*20mm

Достапност: Залиха
DEN 466.00
DEN 612.96


Параметрите на стоката

Капацитет На Моторот:
6920-2RS
Број На Модел На:
6920-2RS
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Структура:
длабоко ритам топката имајќи
Големина:
100*140*20mm

Подобро ви се допаѓа

SMR83 ZZ : 3x8x3SMR84 ZZ : 4x8x3SMR85 ZZ : 5x8x2.5SMR63 ZZ : 3x6x2.5SMR104 ZZ : 4x10x4SMR52 ZZ : 2x5x2.5SMR74 ZZ : 4x7x2.5

Опис : F717 M 7x17x6mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Модел 6902rs Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 15 Надворешниот Дијаметар(D) 28 Ширина (Б) 7 Материјал хибрид

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK110145 +2 AS110145Големина : 110x145x4mmКоличина : 2 компјутери

големина Φ5 (+0.013 / +0.003)*Φ13(+0.03 / +0.01)*18±0.1 железо Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија ма

Ви благодариме!Контактирајте со насАко има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Точка Бр : MR117Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 7x11x2.5 mmМатеријал : Керамички Zr O2Кафез Материјал :

Опис : F715 МИЛИОНИ 7x15x5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F715 МИЛИОНИКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квал

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Опис : F49 M 4x9x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F49 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 4 компјутер на SI5 T / K(PHSA5 )

Опис : F612 M 6x12x4.5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F612 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висо

Сребро цинк легура перница блокови KP004 KP005 KP006 KP007Имајќи хром челик GCr15 ( SAE52100, 100 Cr6 )Домување Цинклегури

Опис : F38 M 3x8x3.5mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F38 MКоличина : 1 OpcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Scroll