Новак
20pcs/многу Нови Метални морска ѕвезда Ознаки Со Tassels Канцелариски партијата Подароци Свадба Фаворизира Материјали промет на големо со бесплатен превозот

20pcs/многу Нови Метални морска ѕвезда Ознаки Со Tassels Канцелариски партијата Подароци Свадба Фаворизира Материјали промет

Достапност: Залиха
DEN 905.00
DEN 1131.36

Функција : 100% Нов и Висок Квалитет! Прекрасни whimsical тема ознаки. Убава морска ѕвезда ознаки, можете да го пропушти тоа. Големи дарови / даде aways за себе и за пријатели. Материјал : Метал Боја : Sliver Големина : Пакет Големина : 9cm*7cm*1.5 cm Пакет се вклучени : 20 x Ознака (Секоја ознака има убаво кутија, па затоа е многу погодна како свадбен подарок) Совети : ве Молиме имајте во предвид сите големина тежина и боја може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.

Параметрите на стоката

Повод:
Број на Компјутери:
20pcs
is_customized:
No
Број На Модел На:
bb0024
Шема:
Полна Боја,Цртан филм животинско
Материјал:
Метал
боја:
Сребро.
Големина:
9x7cm
Користат за :
партија Подароци Свадба Фаворизира
Употреба:
свадба подароци за гостите

Подобро ви се допаѓа

Категорија : Сол & Пипер ShakerТеми : Градина ТемаМатеријал : КерамичкиБоја : Бела,СинаГолемина На Подарок К

Свадба фаворизира Плажа Морска Школка Шише НастроенатаPS : Pls ни емејл ако ви треба други количина, ние см

Сет од 52+2 Картички 7.Добредојдовте на нашата продавницаИме : Златна Фолија Покер Картички 24 K ЗлатоФолиј

Посебни персоналните налепница за вашата свадба / бебе туш / Ангажирање / Годишнина / Роденден / Дипло

идеите се бескрајни!Јас ќе го додадете на вашите информации Но не може само да напишете на англиски јази

Бебе туш корист роденден подарок и рекламирање материјалиБебето на Блок (писмо A B C D)Сол црн Пипер Shakers 80s

10 компјутери / многу Ангел Ознака Услуги Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Подароци За Гостите на Сва

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 6 дена откако вашата уплата е завршен.Повратни информации : За ваш

ние сме фабрика!!!! Ние го правиме и на мало и на големо, добредојдовте на истрага!!!Чешла превозот е понуд

Ако сте задоволни со производи и нашите услуги, ве молиме потрае неколку секунди за да се остави позитив

Основни Детали : Материјал : природни flourite кристал камен Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Сва

материјал : пластични школка +неутрален мастилорефил : 0.5 мм црно мастилодимензии : должина17.5 cmстил : мач

затоа ние целосно треба вашата вид поддршка овде ,Било интересно за нашите производи ,само оставете пор

50 Pcs Персоналните Свадба Партија Подарок За Гости,Сребро Срцето Чанта Кука Торба Закачалка Корист,Корис

Опис На ПроизводотМатеријал : АлуминиумскиТежина : 80grams / ПарчеДетални информацииЗа превозотСите предм

Нови Персоналните Bowknot Свадба Торта Серверот Подарок Сет Торта Серверот Нож во Собата со Кристал за Сва

Трговија на големо 150pcs / многу Свадба декорација антички сребрен Antiqued Птица Место за Држачот на љубовта

Децата пролет отскокнување на топката бебе туш услуги 1от роденден на сувенири крштевањето подарокмате

modname=ckeditorMousepad Големина : во 9*7 инчи за 220mm*180mm*3мм Грб : Антилизга гумени врзани Пред Лицето : Силно текстура

Ако сакате да остави негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме на прво, ние да се верува

modname=ckeditorMousepad Големина : во 9*7 инчи за 220mm*180mm*3мм Грб : Антилизга гумени врзани Пред Лицето : Силно текстура

100 PCS / МНОГУ Најновиот "Нека Патување Започне" Гроздобер Куфер Багаж Ознака свадба булчински туш Корист

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+Бела Еленов Место за Држачот на Единствена Партија Декорација Свадба Мас

Па ако ви треба производи итно ве молиме распрашајте се за прилагодување на превозот метод, ние може да

Ангел Крстот Дизајн Свадба Ознаката ќе се Сретне Со Tassel И Подарок Кутија Бебе Туш Сувенири студент креа

Тие може да се користи како Подарок Ознаки, Висат Ознаки, Придружба Картички, Свадба Корист Ознаки, Етик

1 lot = 200pcs= 100setsТип : Настан & Партија МатеријалиМесто на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)Повод : СвадбаНас

Scroll