Новак
2017 BXIO Жените Про Тим Велосипед Шорцеви Велосипедизам Носат Сопствени Велосипед Облека 3D Гел Подлога Велосипедизам Панталони Лето Ropa Ciclismo 147-P

2017 BXIO Жените Про Тим Велосипед Шорцеви Велосипедизам Носат Сопствени Велосипед Облека 3D Гел Подлога Велосипедизам Панталони

Достапност: Залиха
DEN 792.00
DEN 1439.04

2017 BXIO Жените Про Тим Велосипед Шорцеви Велосипедизам Носат Сопствени Велосипед Облека 3 D Гел Подлога Велосипедизам Панталони Лето Ropa Ciclismo 148-P

Параметрите на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
BXIO
Материјал:
Lycra,Полиестер
Функција:
Анти-пот,Брз Сува,UV Заштита
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BX-0209R147-P
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Точка име :
Велосипедизам Краток Лигавче/Не Лигавче Панталони
Облека Големина Опсег:
S,M,L,XL,2Xl,3Xl
Шорцеви Големина Стандарди:
Според големината на топ листите
Задните Џебови:
3 Џебови
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Шпанија Велосипедизам Дресови:
maillot ciclismo
пакување листа:
Панталони Само
оригиналниот:
EU
Е Прилагодена:
ОЕМ дизајн
Шорцеви Сезона:
Лето

Подобро ви се допаѓа

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Повратни информации : За вашето задов

Кога ќе го добиете вашиот објект и задоволни, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек оценка...

Ние брод 6 дена во неделата, освен во сабота и празници Во случај на овие непријатни работи се случуваат,

Ние сме професионални фабрика се специјализираат во земјите во развој и производство на велосипедизмо

Ние сме професионални фабрика се специјализираат во земјите во развој и производство на велосипедизмо

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и п

? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден Големина на & Гаранција за Квалитет на Секој еде

ARSUXEO 2017 Mens Отворено Спортски Велосипедизам Шорцеви за Мажи MTB Џебови Шорцеви Планински Велосипед Шорцев

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Ако не примите објект по 30 работни дена,Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реш

? П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и мо

Име : Мултифункционален Спортски ШорцевиБренд : WOSAWE®Модел : BC181Пол : MensБоја : Армија зеленаГолемина : S M L XL

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

ИМЕ : NUCKILY Mtb Планински Велосипед Возење Човек Шорцеви Велосипед Шорцеви Слободно Дише Рефлексивни Отво

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.Дури и да

Супер НеделаНие сме стручни во спортски serires индустрија за многу години.Имаме целосна збирки на тимот в

Но поштенски е повисока.Се враќа : Враќање на пари или Размена на Услугата е достапна, Ако не сте задовол

WOSAWE Висок Квалитет на Нови Mens Женска Велосипедизам Шорцеви Поместена Гел долна облека Spandex Планински Ве

Scroll