Новак
1000m Долга Низа Растојание Далечински Управувач Прекинувачи AC220V Примачите со Предавател Фарма Голема Зграда Светлина Светилка Remote НА ИСКЛУЧУВАЊЕ

1000m Долга Низа Растојание Далечински Управувач Прекинувачи AC220V Примачите со Предавател Фарма Голема Зграда Светлина Светилка

Достапност: Залиха
DEN 913.00
DEN 1014.72

Ние го прифатат плаќање дека aliexpress може да ги прифати, и Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Купи со доверба 2).Плаќањето мора да се примени во рок од 10 работни дена од денот на аукција затворање на Превозот : 1.Сите нарачки ќе се испраќаат преку Меѓународната Воздухопловната услуга освен ако не е посебно договорено од страна на продавачот. Примачот Големина : 63*35*22mm (со капак) Приемник Чувствителност : -105d Bm Код тип : Учење код Додадете Контролер од страна на Учење Копчето на приемникот Емитува растојание : 20-1000 M (Withoust бариера) Работење/излез начин : 1)Бутване/Не-Latched : притиснете едно копче работи /НА.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. ( еден channel switch треба 2 копчиња далечински Метод на Учење : Одржување притиснете го копчето за учење копчето ,LED индикатор флеш брзо потоа притиснете го предавателот копчето , додека LED индикатор престане да блиц брзо ,тоа значи учење успешно да се Отстрани код : Одржување притиснете го копчето за Учење Копчето на приемникот додека LED индикатор флеш брзо се додека не флеш бавно 2 пати .Ако стоки помалку од 1,5 Кг,ние брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта или по HK Пост Воздух Пошта 5.(еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувач 3)Интер-заклучување /Latched : притиснете едно копче работи/НА ,притиснете друг копче стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ .притиснете го истото копче повторно е stop/ИСКЛУЧУВАЊЕ .12months Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Брод на светот во 12-24 часа по уплатата завршен примени,пристигне во повеќето дестинации 6.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Далечински Растојание:
20-1000m
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Број На Модел На:
SKU7892
Карактеристики:
AC220V
Материјал:
Пластични
Канал:
1
Фреквенција:
315/433MHZ
Температурата На Работа:
-10'C~+60'C
Тип На:
interruptor
тип б:
Копчето Се Префрлите
Употреба:
Универзална

Подобро ви се допаѓа

4) ја Оваа опција може да се запознаат со различни кодирање на далечински контроли (како што се 2262,1527 и др.

Тоа може да научат повеќе од 12 КОМПЈУТЕРИ 2262 или 1527 чип со различни код безжичен далечински контролер...

Ние го прифатат плаќање дека aliexpress и третото лице за плаќање.Примена : Нашите производи се широко се кор

Брод на светот во 1224 часа по уплатата завршен примени,пристигне во повеќето дестинации 6 Сите предмети в

Купи со доверба 2).) · Едно / повеќе предаватели може да се контролира еден / повеќе примачи истовремено.Се

GY0000942Спецификација : Сосема нов и висок квалитет!Напон : 12 VDCНапон спектар : 10 VDC ДА 20 VDCНоминална оптовару

Карактеристики : Ниска цена, ниска потрошувачка на енергија , две алкални батерии може да се користи 4 ме

Answer : ___________________________ Note : 433mhz и 315 mhz се достапни ,315mhz ќе бидат испратени ако не постои побарувачка на фрекв

олабави вашиот прст е stop / ИСКЛУЧУВАЊЕ .(1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (пред

1 channel switch(приемник) потребите 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) (1 channel switch(приемник) треба 1 к

Предавателот Канал : 2 CH Далечински Управувач Растојание : 0200 M (ве Молиме да забележите дека е идеална од

Бесплатен превозот ЗАБЕЛЕШКАБесплатен превозот прифатени превозот термин е HKPAM, ZTORU, e Packet, CPAM, геф ПМГ ,т

Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви Купувачот треба да

EMAIL : [email protected] : mp34791Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме конт

Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.притиснете го истото копче

На самото место е неутрална точка, што е спротивно на RK08 H11100 UD (RK08 H11100 UD е без централно позиционирање), ка

Ја брише меморијата далечински управувач : Континуирано задржете учење копче за 8 секунди, додека индик

1 Банда 2 Начин Wallpad Луксузен Хотел White Калено Стакло велика БРИТАНИЈА Стандарден Двоен Контрола Push Копче

PBS latching switch 11 зелен круг копчетоИмаат заклучување копче 3 (притиснете аудио)1000pcs / многу

Кога индикаторот менувачот, ние внесете учење држава.Постои учење копчето на контролниот панел на допи

Пакет се Вклучени : 3 x Приемникот 1 x Предавателот Тоа може да научат повеќе од 12 КОМПЈУТЕРИ 2262 или 1527 чип

20 компјутери TCRT5000 L TCRT5000 Рефлексивни Инфраред Оптички Сензор Фотоелектрически Прекинувачи

Scroll