Новак
FishSheep Изјава Акрилик Долг Синџир На Ѓердан Мода Бохемски Линк Синџир Ѓердан Ѓердани & Приврзоци 2017 Жените Накит

FishSheep Изјава Акрилик Долг Синџир На Ѓердан Мода Бохемски Линк Синџир Ѓердан Ѓердани & Приврзоци 2017 Жените Накит

Достапност: Залиха
DEN 171.36


Fish Sheep Изјава Акрилик Долг Синџир На Ѓердан Мода Бохемски Линк Синџир Ѓердан Ѓердани & Приврзоци 2017 Жените Накит
Точка Бр.
РГ-N9585
Материјали
Акрилик
Позлата Боја
5 Различни Бои (како што е прикажано во слики)
Нето Тежина
0.04 КГ / Пар
Големина
Должина : 42 см + 6 cm
Фабриката Веб-Сајт

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Fishsheep
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
РГ-N9585
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Компатибилност:
Никој
Функција:
Синџир ѓердан ѓердан

Подобро ви се допаѓа

Материјал : 925 Sterling SilverПакување : Фланелен боксери накит торбаТежина:6.9 gLengh:45смЗдраво! Добредојдовте н

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите с

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати

Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.Испраќање на нарачката до насУслугата ние снабдување : 1.Ни

Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.Во процесот на производство : 1.Ако ви треба некој,контактир

Цена мандат : ФОБ QingdaoПостојат 4 причини за вас да се избере нас : 1.Ние имаме сопствено производство фабри

Ние може да ви помогне да се Откажат Брод вашата нарачка до вашите клиенти Тоа е подобро да се избегне но

Ние сме биле во овој години, за многу години,па ние може да го направи подобро што другите во иста цена2.Н

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

Ние не се работи за време на викендите и празниците, но ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро за по

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.Сепак,доколку сметате

Срцето Ѓердани Керамички Круг Монистра Долг Синџир Џемпер Ткаат Јаже Приврзоци Бел Лист Изјава Шарм Penda

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите пора

Фабриката ИсторијаНие сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Г

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Материјал : Genuine Austrian кристал, Восок јаже,Дијаметар : 2.0*2.0 cmБоја и Стил : погледнете како го сликаПоставет

Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направитеНие можеме да снабдување многу ви

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Ве молиме проверете ги нашите други предмети и додадете ни ја вашата омилена листа.Повратната информац

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

shitou 0021 Природна Розова боја се Виолетови Браун Необичен Keshi Keishi Барок Бисер Ѓердани&Pendant парчеshitou 0019 Бел

Зборуваме за цена и рок на плаќање3.Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направит

Scroll