Новак
Аниме Жена DRAGON BALL Z Cosplay Костим Фустан, Здолниште Кимоно Принцеза Слугинката Партија Топла

Аниме Жена DRAGON BALL Z Cosplay Костим Фустан, Здолниште Кимоно Принцеза Слугинката Партија Топла

Достапност: Залиха
DEN 3399.00
DEN 4656.00

Аниме Жена DRAGON BALL Z Cosplay Костим Фустан, Здолниште Кимоно Принцеза Слугинката Партија Топла
Напомена : Драг пријател,Ако сакате нарачана со овој костим,ве Молиме кажете ни ја вашата висина,биста,половината,колковите и рамо правилно.Оставете порака ако не го имаат на вашата големина, Ние ќе нарачана на големината која ќе се избере,и нарачана овој костим треба 7-10days,ви Благодариме за вашата поддршка.Нарачана=Нема Екстра Пари,Освен неколку производи,ние ги направи белешка во деталите.
Драг пријател,ако вашата големина е посебна,ве молиме оставете ги вашите measurments : Биста,Половината,Колковите и Висина во цел белешки кога ќе ги нарачате на предмети,ние ќе го избере правилната големина за вас или custum објектот со твоите measurments,ви Благодарам!!!

Параметрите на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
dragon ball
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
PUOEWJN
Знаци:
dragon ball z

Подобро ви се допаѓа

тоа нема отстапување од 15 cm.Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне о

Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испр

Бренд Нови Вистински Влезот Премерување Вентил IMV 9109903 9307 Z523 B За Kia SSANGYONG 66507 A0401 6650750001Слики Од Производот

Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн Се Враќа РокВо случај да сте го добил

силиконски стомак 810 месецВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријата Големина : 36*26*7cm Месец : 8~10 мес

Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса ажурирани Објектот обично доаѓа во рок од 818 работни д

тоа нема отстапување од 15 cm.Големина маса не е точна.Тоа треба 510days или повеќе на вашите таму...

2 парчиња Бренд Унисекс врвот на Арм Warmers УВ Заштита Отворено Рака Ракави, Кошарка, Голф, Спортови на Арм

Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.Ако у не се задоволни со предмети у ord

Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и де

ТОЧКА ИМЕ : Newbron Бебе Круна Hairband Симпатична Бебе Роденден Фотографија Реквизити Headdress Принцеза Деца Злат

САД$ 20.99 / многу12 парчиња / многуСАД$ 20.88 / многу6 парчиња / многуСАД$ 26.99 / многу12 парчиња / многуСАД$ 15.88

Ако имате било какви други барања, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе се обидеме потрудиме да ви пос

3 Pcs / Пакет Боја Боја Пластични Чаши Јасно Багра Масло Маска Чаши Салон за Нега од Суштинско значење Фриз

ПревозотНие сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандар

Scroll