Новак
Нови 2017 Есен Зима Бебе Плетени Romper Ракави Памук Plaid Целокупната Младата Onesie Playsuit

Нови 2017 Есен Зима Бебе Плетени Romper Ракави Памук Plaid Целокупната Младата Onesie Playsuit

Достапност: Залиха
DEN 768.00
DEN 862.56


[xlmodel]-[custom]-[37487]
Нови 2017 Есен Зима Бебе Плетени Romper Ракави Памук Plaid Целокупната Младата Onesie Playsuit
(Големината може да биде 1-3 см грешка. (1 инч=2.54;cm1cm=0.39 инчи)
Ако имате било какви прашања, можете да ни испратите порака ( како што се големина , цена , испорака , итн .. )
Ние може да нудат бесплатен изразат испорака ако поставите масовно наредби.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[37489]

Параметрите на стоката

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
Facejoyous
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Plaid
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
памук полиестер
Број На Модел На:
MJLTY246011
Материјал:
Памук,Полиестер
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
За сезоната:
пролетта и есента
Бебе облека есен:
jumpsuit деца
бебе девојка romper есен:
бебе момче jumpsuit
девојки Rompers:
jumpsuit бебе девојка
бебе тело:
бебе момчиња romper
romper бебе девојка:
бебе момчиња облека
бебе момче romper есен 2017:
ново родено бебе облека

Подобро ви се допаѓа

Име : Бебе Romoer Погоден сезона : пролет, есен Материјал : памук Боја : Како на екранот, техники на снимање, с

Големина : 80 90 95 100Ние и ветуваме да понудат ВРВЕН КВАЛИТЕТ,конкурентна цена,добра комуникација,брза исп

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте satified со нашите предмети и услуги.Би

Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка

Бебе Romper[Description] : Бебе Romper Долг Ракав Памук Бебе Момчиња Девојчиња Romper Бебе Носат Jumpsuits Бебе Облека Тело

Или можете да контактирате со мене,јас ќе ви одговори што наскоро!!! Ве молиме да договор со нас.Тогаш ќе

Контактирајте со нас, ве Молиме контактирајте со нас со вашите прашања пред наддавање Сите контакти кои

Добредојдовте во мојата продавница!Најниската цена, од прва класа на услугиAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве

Производ : бебе плетени romper Главен Материјал : 100% памук Возрасна Група : 36 M,69 M,912М,1218 МИЛИОНИ,1824 M Боја : Как

Големина : 70 80 90 95 за околу 06month,612month,1218month,1824monthМатеријал : Памук Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет,

Симпатична Новородено Бебе Облека Децата Одговараат Момчиња Bowknot Господин Romper Памук 036 MБренд НОВИ со Ви

0" / 11cmМ36 Месеци17 Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина...

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци.Единица : cm Големина Должина Биста*2 Возраст 66 34 20 6 M 73 36 21

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

com / store / 1044784.5 cm35*2 см41.Повратните информации : 1 Бразил е потребно повеќе време 50120 работни дена по испорак

следење на веб е www одобрението за промет на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во ва

Децата НИ ГолеминаОблека Должина(cm)Градите*2(cm)Должина На Ракав(cm)Должина На Здолниште(cm)Ознака Големина

Второ : ве молиме да се пука на слика на објектот е неисправен, и потоа да ги испратите на сликата за да ни

Материјал : мешавина памук, мрежа tulle;Ве молиме љубезно одберете via бебе градите големина;0~6months : 36cm / 14.17" в

)Shiping Време : Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови понеделни

Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош...

Scroll