Новак
1 Пар MOCHU 7002 H7002C 2RZ P4 DB НА 15X32X9 Запечатени Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7

1 Пар MOCHU 7002 H7002C 2RZ P4 DB НА 15X32X9 Запечатени Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7

Достапност: Залиха
DEN 1344.00

Никогаш не се Користат во
Ви благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други спарување, керамички топки, фоки, P2/ABEC-9,P5/ABEC/5,P4/ABEC-7,ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
H7002C-2RZ-P4-велика британија
Материјал:
Челик
Површина Грубост:
Ра 1.6
Бренд Име:
MOCHU
Капацитет На Моторот:
--
Премази:
Имајќи
Структура:
Аголна Контакт Лежишта

Подобро ви се допаѓа

Тип : удар топката имајќиМодел : F1221 MГолемина : 12x21x5mmКоличина : 10 компјутери1)Вашата Повратна информација

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK160200 2 AS160200Големина : 160x200x5mmКоличина : 1 buc

Опис : F512 5x12x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F512 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

започнетекрајотwyприклучокstartПредмет : MR63 ZZ / MR83 ZZ / MR93 ZZТип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хр

SMR83 ZZ : 3x8x3SMR84 ZZ : 4x8x3SMR85 ZZ : 5x8x2.5SMR63 ZZ : 3x6x2.5SMR104 ZZ : 4x10x4SMR52 ZZ : 2x5x2.5SMR74 ZZ : 4x7x2.5

Опис : F715 МИЛИОНИ 7x15x5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F715 МИЛИОНИКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квал

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрај

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK120155 +2 AS120155Големина : 120x155x4mmКоличина : 2 компјутери

Scroll