Новак
10PCS/МНОГУ 2SK3681 FKP250A FMH25N50G 25N50G 2SK573 K573 TO3P ДА-3P

10PCS/МНОГУ 2SK3681 FKP250A FMH25N50G 25N50G 2SK573 K573 TO3P ДА-3P

Достапност: Залиха
DEN 684.00
DEN 720.00

4, враќање на предмети добиеме, ќе испрати назад како е можно овие промени е можно. Злоупотреба или неправилна инсталација на делумните резултати во 5, нашата гаранција не се применува на кој било производ што физички оштетувања или нормални работни услови на Обединетите Нации. Ако навистина имаат тешкотии плаќања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши овој проблем.Гаранција 1 година гаранција. Ви благодариме за вашето време. 2, DHL, FEDEX, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина, Хонг Конг. Сите плаќања мора да се плати во рок од 7 дена по приемот на стоката. Бидете сигурни дека вашата исплата сметка за достапноста на објектот пред да конкурираат. 2, нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации. Наведете ја вашата земја? Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат.- Ве молиме бидете сигурни дека ќе се понуди за проектот кога вашиот испорака, адреса и контакт телефонски број е точен. Увозни давачки или такси 1, Увозните давачки, даноци и други трошоци настанати во вашата страна не се вклучени во цената на стоките. Потсетиме 1, за вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин на испорака (од нас до вашата локација); По 1 месец подоцна, купувачот треба да се платат трошоците за превозот во два начини.- Ве молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата. Овие трошоци ќе бидат обезбедени од страна на купувачот. 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава).

Параметрите на стоката

боја:
2SK3681 TO3P, FKP250A TO3P, FMH25N50G TO3P, 2SK573 TO3P
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри

Подобро ви се допаѓа

Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди

DEN 588.00
618.24

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Ние ќе ги сноси сите пре

5 КОМПЈУТЕРИ 30 W V1 Заменливи Лемење, Заварување Железо Молив Совети Metalsmith Алатка

Бренд нови оригинални поставување на вистински член LM2597 M5.0 2597 M5.0 sop8 switch стабилизатор на напон

com / store / group / Powersupply / 110868_211635685.Источна Европа може да потрае и до 1630 работни дена M70 A VGA LVDS LCD Контролер Одб

L4981 L4981 AD SOP20 L4981 A нови моќта за управување со чип печ

База на агенцијата за Воздух mail правила и нашето искуство, љубезно ве молиме да се напомене дека : На сад

DEN 724.00
762.24

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нивдобредојдовте на следната посета Ние ќе ги

Гест Сензор Модул I2 C и GY9960 LLC APDS9960 Збег за Arduino НОВИ GY9960 LLC APDS9960 RGB и Гест Сензор Модул I2 C Збег за Arduino Опис :

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се о

Карактеристики : Трајни и лесни да се инсталира Многу удобен и практичен Многу популарен меѓу електронс

Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние само брод да се пот

Scroll