Новак
Андроид 6.0 GPS навигација кутија видео интерфејс за Мерцедес бенц класа W176 NTG 5.0 Audio20 КОМАНДА видео интерфејс кутија waze

Андроид 6.0 GPS навигација кутија видео интерфејс за Мерцедес бенц класа W176 NTG 5.0 Audio20 КОМАНДА видео интерфејс кутија

Достапност: Залиха
DEN 20520.00
DEN 21600.00

HD 1080 P видео игра supprted.Целосната-дигитални кола, LVDS процесирање на сигналот, поддржан high-definition слики;
5. Мулти јазици не се поддржани, вклучуваат англиски Pусский Français Español Português арапски, персиски Јапонски корејски хебрејски итн
Професионални festures & хардвер
1. Можете да изберат да инсталирате 360 поглед птица панорамски, навистина се постигне паркинг без слепи област;
7.Се прилагодат за : за Мерцедес-бенц најновите возила со NTG-5.0 систем , Quad-core 1. Едноставна plug & play инсталација.Целосно се повлече во инсталацијата,се реализира nondestructive инсталација;
Резолуција
800 X480
Екранот
LVDS Дигитални
СИСТЕМ :
Андроид оперативен СИСТЕМ 6. Гласовна контрола навигација од двете фабрика МИКРОФОН или наше.0 систем;
2.Навигација со гласовно опционални (оригиналниот автомобил/посебен јазик). Мулти екран се интерактивни е поддржана, LVDS надвор стави.Факултативна надворешни RGB (800 x480) на текст,Andrews систем конекција,HD дисплеј;
9. Може да се префрлат на потекло систем со само еден клик на табла или воланот. Екранот дефиниција 480*800. Андроид 6.UI на оригиналниот автомобил UI,појавување на оригиналниот автомобил стил,интегрирани оригиналниот автомобил систем;
10. Екран осетлив на допир интерфејс : Поддршка на 4-wire resistive & осетлив на допир слој
Опис На Производот
1.
Автомобил Андроид 6. Компатибилен со автомобил потекло rear view & пред приказ, DVR, панорама 360, ТВ кутија, TPMS по желба.Поддржува надворешни видео сигнал на текст, полн екран на допир, Андроид систем;
3.0 Систем за GPS Навигација кутија Видео Интерфејс кутија За Мерцедес-бенц C CLA CLK B A E GLC W176 со NTG 5.0 систем
Факултативна со екран на Допир, Wi-Fi, BT, Огледало Линк, Фрлија екран, HD 1080 P, Google МАПА, Игра Продавница, Гласовна контрола
Андроид е карактеристики :
1. Компатибилен сите Андроид апликации вклучуваат You Tube, Waze, Google map, i GO, во Реално-време и офлајн навигација итн, бесплатно превземање од Play store.

Параметрите на стоката

Боја Име:
2GB RAM меморија Андроид 6.0
GPS тип:
Возилото GPS Единици & Опрема
Специјални Функции:
Мобилен Телефон,Bluetooth,Екран на Допир,DVD Плеер,FM Радио,MP3/MP4 Плеери,ТВ
резолуцијата на екранот:
800x480
Бренд Име:
Lsailt
Вид Уред:
андроид навигација кутија
Погоден модел:
За Мерцедес бенц возила NTG 5.0 систем
Главната функција:
gps навигација
друга функција:
екипа на екранот
Хардвер:
Quad-core 1.2 GHz, 2 GB RAM меморија, 16GB ROM
Навигација стан:
Google map iGO waze papago yandex
Видео поддршка:
HD 1080P MPG MPEG DAT VOB TS TRP TP M2TS МЦ MP4 MOV RMVB РМ MKV DIVX
Андроид оперативен СИСТЕМ:
6.0
Модел За Поддршка:
За Мерцедес-бенц C CLA CLK B A E GLC
Подршка на аудио формат:
M4A MP3 WAV AMR AWB AAC FLAC СРЕДИНАТА НА MIDI XMF RTTTL RTX OTA WMA РА MKA M3U

Подобро ви се допаѓа

0 GPS Процесор SF 2531 GPS Картичка ТФКартичка Поддршка на Мапата Kudo, PAPAGO, Sygic, IGO Гласовни Навигација Да Надворе

Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот Потоа ние ќе ви помогнат нека ш

Андроид 6.Звук Контрола излез : IO излез или UART излез Промена на софтверот ќе биде во ред Поддршка 2 HD RGB & LVDS

Работна Температура 20°C +70°C, Температура на Чување 30°C +80°C Работна Тековната Нормално 500 m A @ 14 префрлувањ

USB кабел X 1 PC4.Висок квалитет на Автомобил GPS Navigator Машина работи се забрза Побрзо, стабилна работа, лесно

Целоснатадигитални кола, LVDS процесирање на сигналот, да се постигне со висока дефиниција слики;5.6 GHz A9 ч

5 MHz108 MHz Засилувач & Интерфејс Засилувач Максимална Излезна Моќност / Канал Количина 45 W x 4 Далечински Уп

Задна камера влезови и автоматски да се Активира од страна Обратна опрема2 Plug&Play инсталација, нема штета

Лесна инсталација, корисникот може да се инсталира лесно Чувајте висок квалитет автомобил аудио систем

А за Да бидете сигурни дека ќе цел одговара модел со право accessaries,ќе контакт со вас преку емаил за да се п

Поддршка автомобил оригинални задни view & пред приказ, DVR, панорама 360 , ТВ кутија, TPMS по желба.Мемориска ка

0 GPS Процесор SF 2531 GPS Картичка ТФКартичка Поддршка на Мапата Kudo, PAPAGO, Sygic, IGO Гласовни Навигација Да Надворе

Pls Забелешка : ДИГИТАЛНА Т За ЕвропаДИГИТАЛНАT2 За рускиATSC За садISDBT за Бразил и Јужна Америка, но не мо

DVD : Поддршка на OSD Допир Функција(DVD / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCD) AM / FM Радио : RDS функција и за поддршка на заштеда на 30

11 b / g / n WLAN Стандард, Високи Перформанси, Ниска Потрошувачка на Енергија Поддршка 3 G Интернет, поддршка ext

0 GPS Процесор SF 2531 GPS Картичка ТФКартичка Поддршка на Мапата Kudo, PAPAGO, Sygic, IGO Гласовни Навигација Да Надворе

Ве молиме проверете автомобил Табла пред купување, Истиот(Достапно),Различни (Unavilable).Можете да ги синхро

GPS nvagator уредот X 1 PC2 Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.DLS501Оперативен СИСТЕМWindows CE 6 Автомобил полнач X

префрлување, додека моќта на Копче за Контрола 20 виртуелни копчиња " местење МОЖАТ да го Контролираат Vehi

Добра Вест : Ние се поставени сите мапи на "Dropbox"(Cloud Складирање), и ќе се ажурира постојано.Како да го кори

OSD Language : Поддршка за повеќе јазици (Кинески, англиски, руски, Јапонски, португалски, итн Екран резолуција

Мулти јазици не се поддржани, вклучуваат англиски Стр усский Français Español Português арапски, персиски Јапонск

Опис : Изглед боја : Црна + сребрена границаЕкран блескав боја : МултибоиМатеријал : ABSГолемина : 13 CM x 8...

Копчето и екран на допир операција Изграденаво чувствителни GPS антена, 3 D навигација, со live машки и / или

Scroll