Новак
10pcs Легура На Одделение Кристали Сребрена Круна Монистра За Scrapbooking Занает Шиење Накит за Коса Клип Декорација B98

10pcs Легура На Одделение Кристали Сребрена Круна Монистра За Scrapbooking Занает Шиење Накит за Коса Клип Декорација B98

Достапност: Залиха
DEN 499.00
DEN 623.52

Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Превозот 1). Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Сосема нов ,Висок квалитет
Тие се одлични за scrapbooking,занает,hairband,крпа,мобилен телефон,лаптоп,торби за декорација.com DHL 3-5 дена www. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ви благодариме!
.
Пакет се вклучени : 10pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
DRtrade
Број На Модел На:
ништовни
Тип На Производ:
Други
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Бесплатни товар од Кина, воздухот парцела пост и трае околу 15 26days да дојдат, ако сакате испраќање побрзо

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 11*11 милиметри Кол : 500 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да би

Во меѓувреме UPSот,DHL,Fedex,ТНТ се достапни EMS е нашата склопот на превозот метод премногу.Ви благодариме!.(2)

Големина : 12mm*20mmБоја : се погледне на сликаТопло совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради пр

Материјал : ЖелезоГолемина : 25mmБои : Сребрена / Златниот / Бронза / Досадна Сребро.Quantiy : 100 PcsСостојба : 100% с

Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да з

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Меки и се Дебели Одлично за Бикини, венчаница итн...

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на прево

Име : DIY Johnleather Занает Алатка Метал Граница Алатка Премиер СтилМатеријал : МеталКоличина : 1 BUCГолема како

EMS 510 работни Дена Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува : кога вкупниот објект трошоци с

брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарениеЗА НА

МатеријалДрвениГолеминаПрибл : 16mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаМешаниКоличинаЌе добиете

1000pcs Дијалог Дрво Љубов Срцето Confetti Embellishments CardmakingОпис : Материјал : дрвоБоја : природнаГолемина : 35x32mmДеб

Топло Совет 1 : AB боја е changelableТопло Совет 2 : Затоа што на снимањето или да прикажете и други причини, како

На високоодделение кристал копчињаГолемина : 25mmБоја : слика бојапогоден за сите видови на облека, накит,

500 Парови Најлон Налепница Двојно Двострано Лепило Куки Циклуси Дискови Круг Fastener Лента500 Парови Најлон

метар метар метар метар метарГолемина на 1 двор=1.5 m(ширина)91cm(должина)Големина на 2 двор=1.5 m(ширина)182cm(дол

добредојдовте proudce вашите сопствени дизајни за панделка или смола,ви благодаримеОбјектот спецификитеС

ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАС Производи : метал clasps за purses Боја : Како на сликата покажува Пакет се вклуче

5pcs DIY Pompon 3cm Mink Pompoms Крзнени топки за Шиење На плетени keychain шамија чевли крзно Капи пом пом DIY Занаети Дода

6 mmконверзија : 1 инч = 25 Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confort

Точка Име : DIY Craftt МатеријалиГолемина : 12 X45 CMСтил : Како на сликатаБоја : Како на сликатаВнимание : Некои м

100pcs Дрво Крило Форма Embellishments М aterial 100% дрво Големина Приближно : 57x25mm / pc;Дебелина : 3.5 mm Боја Кафеава Квант

Жив целосна 1.ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Затоа ве молиме проверете пакетот

100% Сосема НовГолемина : 25mmБоја : како на сликата бојаКОЛИЧИНА : 40pcs

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинВисок квалитет на Нови DIY hairclips 40

Топло Препорачуваме ПродажбаВе молиме мобилен СТАН уживаат повеќе попуст100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Пр

Јас ќе ви даде добро решение Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и

13x18mm 100pcs / торба Teardrop Кристално Стакло Фенси Камен За Мобилен телефон Случај Applique Сјајот Rhinestones монистра

Scroll