Новак
Бренд дизајн протези вест фустан семејство се погледне за појавување на облека мама деца девојка Лето плажа sundress мајка и ќерка партија фустани

Бренд дизајн протези вест фустан семејство се погледне за појавување на облека мама деца девојка Лето плажа sundress мајка и

Достапност: Залиха
DEN 2134.00
DEN 2736.00


БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови ракави двојно pleated голема hems фустан модни Американски Европски стил на облека фустани свежи обичните девојки се облекуваат младата детска мајка и ќерка фустани семејство опремени облека татковство семејни изгледа облека поставува семејство појавување на облека одговара на жените pleated фустани плажа одмор здолништа гроздобер девојки лето плажа облечи
Елемент : лабава pleated ракави протези голема hems фустан стил со Зелена цвет остава отпечатоци симпатична повик фустани , еден-парче облека поставите девојки Лето плажа облечи
Боја : Зелена со цвет остава отпечатоци
Големина на : ( Нашиот фустан може да се прилагоди доколку е потребно , ве Молиме ги споделите со нас вашите детали за мерење на големината . Посебни може да се направи хоризонтални старечки openning со невидливи патент во ѕверот позиција за мајката )
девојка : 24 M/80 3 T/90 4 T/100 5 T/110 6 T/120 7 T/130 8 T/140 9 T/150
Мајката : S/160 M/L 165/170 XL/175
Материјал : 100% полиестер почит сатен ткаенина со памук поставата
Мека : мека фитинг удобно
Дебелина : редовна
Флексибилни : Нема бомба
Модел : Изгубат големи димензии симпатична голема hems без ракави , посебно плус големи големина
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе toddle деца девојка младата детска девојка девојки, жени, мајка мајка дама дами mammy жена
ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !

Параметрите на стоката

Големина:
S FOR MOTHER, M FOR MOTHER, L FOR MOTHER, XL FOR MOTHER, 24M 80CM BABY GIRL, 3T 90CM BABY GIRL, 4T 100CM INFANT GIRL, 5T 110CM INFANT GIRL, 6T 120CM KIDS GIRL, 7T 130CM KIDS GIRL, 8T 140CM KIDS GIRL, 9T 150CM KIDS GIRL
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
ChildhoodDays
Материјал:
100% полиестер Почит сатенски
боја:
Зелена со цвет остава отпечатоци
Големина:
12M 18M 24M 3T 4T 5T 6T 7T 8T 9T 10T girl / S M L XL XXL XXXL 4XL Mom
Материјал:
100% полиестер Почит сатен ткаенини со цветни печатење
Шема:
цвет и лист печатење на ткаенина sleelveless pleated протези се Облекуваат
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Childhooddays Оригинални дизајнер нови
Објектот:
девојка без ракави вест фустан голем плус големина цветни печатење

Подобро ви се допаѓа

Големина на облека Lengt h (cm) Градите(cm) должина на ракав (cm) рамо(см) панталона Должина(cm) Стока код 03М 56 52 23

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

БРЕНД МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд МИРО дизајнер нова Бела viscose polka точк

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови долги ра

07"Пакет : 1 buc фустан, ѓердан не ги вклучуваат,Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот мето

Ако цел amout повеќе од $200, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст на трошоците за пре

Деца Големина Фустан должина(cm) C h est(*2cm) рамо (cm) Должина на Ракав(cm) Соодветна висина(см) 100(3 T) 51 31 23 33 90100 110(

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated ракави бела стил со conch печати формално ф

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !!Само високо квалитетни Производи е дозволено да продаваат надвор, во овој

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

Плаќање : Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фуста

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма без ракави зимски стил со

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ви благодариме! 2 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛО

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated целосна ракави стил жакард пинк со панда

Scroll