Новак
Фенси LED Светло Кадрава Коса, Перики ноќта на Вештерките Костим Партија Материјали Нови Cosplay Унисекс Кловн Маска Смешни Играчки 88 M09

Фенси LED Светло Кадрава Коса, Перики ноќта на Вештерките Костим Партија Материјали Нови Cosplay Унисекс Кловн Маска Смешни Играчки

Достапност: Залиха
DEN 230.00
DEN 328.80

Фенси LED Светло Кадрава Коса, Перики ноќта на Вештерките Костим Партија Материјали Нови Cosplay Унисекс Кловн Маска Смешни Играчки 88 M09 Опис : Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Боја : се Погледне на слика
Состојба : Сите перики се сосема нови и никогаш не се носи .
Материјал : Сите перики е Човек - Направени со висок квалитет Јапонски Monofilament врвот и Kanekalon Fiberand кој растеше Но, материјалот што е синтетички влакна.
Карактеристики :
1.Сите перики се рачно изработени од страна на професионални вештини работници!
2.Таму е најлесниот пребивање капа која е во можност да се прилагоди повеќето луѓе главата големина и, исто така, може да има целосно вентилација за секојдневно носење.
3.Удобно за секојдневно носење; Нема штета на вашиот сопствен косата!
4.Внатрешниот може да се прилагоди,може да се прилагоди слободно ако
Перење Метод :
1.Измијте со ладна или млака вода.
2.Додадете цртичка на Шампонот и нежно миење.
3.Исплакнете ја темелно со ладна вода.
4.Не Четка Кога Влажни Овозможи перика да капе сува
5.Четка перика во desir стил тер тоа е сосема сува.
6.Не користите виткање песна, удар фенови, или топла стил инструменти
pls забелешка : Можеби бојата е малку поинаква од слики, бидејќи на светлината ефект и многу други фактори, како различни компјутер итн Еднаш во голема време, перика може повремено одеднаш се кандидира од акциите на одредена боја.
Пакетот Вклучува : 1 x Перика

Параметрите на стоката

Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
N/A
Предупредување:
Други
Бренд Име:
Силна Toyers
Карактеристики:
Блескави
Тип На Објект:
Играчка

Подобро ви се допаѓа

Спецификации : Материјал : Нетоксични екопријателски ПластикаГолемина на : 3.2*2.8*3.2 CMКоличина : 12 PCSБоја : И

Забелешка : боја случаен испорака За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со

Не е лесно да се деформирани Погоден за : Возрасти 8+ Тоа изгледа фантастично во текот на ноќта во потемни

Kinding Забелешка : ]1 Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0018 : 30 Од понеделник Д

Payment Terms1.100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте це

60pcs Flash LED Осветлување Деца Деца Хривнија Зглоб Бенд Роденденски Подарок Партија Декорација Цртан филм Б

Бебето Спие Проектор Светло Играчка Ноќна Приказна Животинско Слајд Светлинаup Играчка Раниот Развој И

Децата Бебе Спие Проектор Прозрачна Играчка на Бебето Светло Спиење Ѕвезда Светилка Светлинаup играчка

LED Магично Стапче Боја се Менува Флеш Факел Партија Концерт Сјај Светлината се Држиме M09 Опис : Се гледа и

Newtons Лулка LED Светло До Кинетичка Енергија Home Office Наука Играчки Дома ДекорФункција : 100% сосема нов и висо

започнетекрајотМатеријал : Мека пластикаедна нарачка за еден компјутерибоја случајно испрати

започнетекрајотМатеријал : Мека пластикаедна нарачка за еден компјутерибоја случајно испрати

започнетекрајотМатеријал : ПВЦ + флуоресцентни во правголемина : најголема кол 6 CMМногу за 26pcsсветлината

Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : За

започнетекрајотМатеријал : Мека пластикаедна нарачка за еден компјутерибоја случајно испрати

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Тоа соблекува и оди како што е угодно, лебди наоколу се додека не открие цврст објект, тогаш тој се врти и

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Но, понекогаш во некои земји, цар

50pcs LED Плетенка Сјај за пораки Трепка Коса Клип Флеш Покаже Партија Шарени Декорација Прозрачна Плетенк

Бојата и обликот случаен испорака За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со

Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети Ве молиме контактирајте со нас веднаш, а

Тоа е за сите видови на концерти и разни претстави, реквизити последната сцена, мавтајќи целина, и сцена

Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, додека вашето задоволство Ве молиме одберете превозот метод и пл

Производ моќ : 0.5 W Производ напон : 5 V Префрлете го режимот : допир switch Производ тежина : 0.3 КГ Производ гол

ЦрвенаЦрнаБебето спие приказна проектор светло ѕвезда светилка дете проекција светлинаup играчка Ноќн

Scroll