Новак
За АУДИ А3 8V 2013 - 2017 Автомобил Хром Намали Стил Навигација Декоративна Рамка Лента Покрие Sequins Посебно Модифицирани Додатоци

За АУДИ А3 8V 2013 - 2017 Автомобил Хром Намали Стил Навигација Декоративна Рамка Лента Покрие Sequins Посебно Модифицирани Додатоци

Достапност: Залиха
DEN 365.00
DEN 384.00

За АУДИ А3 8 V 2013 - 2017 Автомобил Хром Намали Стил Навигација Декоративна Рамка Лента Покрие Sequins Посебно Модифицирани Додатоци Производ Е Само Одговара За Ауди А3 8 V 2013-2017 Година Боја : Сребрена/Сино/Црна Количина : 1pcs/set Материјал : не ' Рѓосувачки Челик. Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. Ве молиме проверете го вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил. Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
За Ауди А3 8V 2013-2017
Бренд Име:
GEARUIS
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
0inch
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Подобро ви се допаѓа

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Во нашата Продавница сите Автомобил Про

Каверзаврши Повеќе than100 стил на дизајн ние може да направи мат или сјаен финиш на површината ако сакате

Пакетот вклучува : 8pcs * кабел клип Ние ги поддржува следниве методи на плаќање Никогаш не ја изгуби своја

Ние ќе ви одговори во рок од ЕДЕН работен ден Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо

Внимание ве Молам : Налепници се навива за превозот како и следново Кога имаш вашиот објект и отворете г

ве молиме топлина на селотејп под точка за да се Зголеми stickiness ако имате топла фен за коса.

природните се исуши за 30 минути,конечно ги откри за пренос на филмот користете пластична scraper или банка

Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно кога ќе нарач

Ве молиме имајте предвид дека buyerers се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

АвтомобилСтил, ABS Итни Светлина Копчето Рамка Покрие Налепница за Jeep Wrangler Автомобил Внатрешни Додатоци

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 37 работни ден

Логистика барањето сајт : http : / / www Логистика побрзо од економијата 2, спецификации : 30 cm X6 cm.Ние ќе се оби

* Лесен за инсталација на задното стакло на возилото.* Објективот ќе се претвори кристално јасна додека

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 37 работни ден

Scroll