Новак
мешани Вештачки ткаенина Цвеќиња Капа за Свадба Декорација DIY 50pcs 33mm CP1557

мешани Вештачки ткаенина Цвеќиња Капа за Свадба Декорација DIY 50pcs 33mm CP1557

Достапност: Залиха
DEN 100.00
DEN 105.12


мешани Вештачки ткаенина Цвеќиња Капа за Свадба Декорација DIY 50pcs 33mm CP1557
Материјал
Големина
Прибл : 33mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
10 бои
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
CP1557

Параметрите на стоката

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Лили
Број На Модел На:
CP1557
Бренд Име:
Beeroom
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Употреба:
свадба или било која друга несоодветна партијата Декор
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
цвет-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
боја:
микс
is_customized:
Yes
Големина:
33mm

Подобро ви се допаѓа

100% Нов и висок квалитетМатеријал : пластикабоја : зеленаголемина : околу 25 СМ*25 СМза 3 CM висинаВештачки Зе

Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на произв

Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.но, не е отв

ПлаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.Тие се одлични за свадба партија,дома декорација,цвет занает,и друг

Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови...

Цвет Декорација Ратан 320 C Свадба Вештачка Свила Црвено Бели Ратан се Зголеми ратан спални дом дневна со

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира за време на празницит

Цветаат peonyматеријал : висок квалитет на свила ткаениниголемина : appox 15cm детали за Производот : Поврзани

Боја На НесовпаѓањеРазлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја

ПревозотТоа трае околу 25 дена да брод на велика БРИТАНИЈА,САД,АНИ,КанадаТоа трае околу 30 дена да ги друг

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

букет висина : околу 25см букет дијаметар : прибл 18cm Тоа е 100% Сосема Нов Убав дизајн свадба букет, мода и по

Рачно Изработени Свадба Corsage за Младоженецот groomsman зголеми цвет и Бери Свадба Човек BoutonniereОпис : *Состојб

5 инчен / 89cmПакетот Вклучува : 1 Букет Вештачки се Зголеми Свила Цвеќиња(Вазна не се вклучени)1...

3 CM Зелена Црвена Faux Мини Apple Вештачки Овошје Зеленчук Дневна Соба Примерок Куќа Декорација Материјали 10

It won 't ви помогнат да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информац

100 PCS Мини Лажни Мазна Стакло Калинка Овошје Мали Бобинки Вештачки Цвеќиња Црвена Цреша Stamen Свадба на Бо

100% Сосема Нов.Материјали : Поместена ЧувствувавБоја : КомбинацијаГолемина : 30мм(1 1 / 4") ПриблКонверзија : 1

Scroll