Новак
3.9-G3/8 провира конектор,пластични цевки ftting,цевки,цевки адаптер,црево конектор,директно конектор(100pcs)

3.9-G3/8 провира конектор,пластични цевки ftting,цевки,цевки адаптер,црево конектор,директно конектор(100pcs)

Достапност: Залиха
DEN 1344.00


Наш основен превозот Метод е : DHL, FEDEX ,UPS-от
Име на производ : 3.9-G3/8" провира конектор,пластични цевки ftting,цевки,цевки адаптер,црево конектор,директно конектор
Материјал : ПП
Пред barb OD : 3.9 mm
Боја : Semitransparent
провира конектор,пластични цевки ftting,цевки,цевки адаптер,црево конектор,директно connector Suitable за широк спектар на апликации во фармацевтската, прехранбената
и пијалаци, лабораториска, хемиска обработка и предавање, и
печатење и етикетирање.
Сите големина е достапна
Ве молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од diametre на barb. тоа значи додека вашиот црево меѓу diametre е слична големина погоре , тоа може да работи.
Други производи на нашиов се следниве :
Ние обезбедуваме мешани производи со цел , ако треба мешани производи со цел, ве молиме оставете ја вашата порака во ред , ние ќе ја испрати на товар според вашата листа во пораката.

Параметрите на стоката

Тип:
Спојување
Број На Модел На:
AQTBCT-3.9-G3/8
Материјал:
Пластични
врска:
Машки
Техника:
инјектираат за вбризгување на пластика
Обликот:
Директно
Глава Кодот:
заоблени
Место на Потекло:
Чонгкинг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликКонекција Тема : 1 / 2" BSP Женски НавојОдговара За Цевка O / D : 10ммAnswer : __

секоја понуда за Една десетина(12 PCS) 3.2 mm Y tpye equant Конектор Еднакви Цевка Joiner Материјал GPPS Пластичен Фитин

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликКонекција : ЗаварувањеГолемина(Надворешниот Diamater x Дебелина на Ѕид

Озонската Инјектор за топли кади : Озонската Инјектор / Миксер за топли кади користење на venturi ефект Унив

1 / 2"BSP Женски Навој Цевка Фитинзи x 8 MM Barb Црево Опашка Конектор Нерѓосувачки Челик SS304 Карактеристики : Ма

секоја понуда за Една десетина(12 PCS) 15.8 mm Директно Конектор Пластичен Фитинг Бодликава Конектор Материј

Ви благодариме3.)Дувачкиот Пневматски Silencer Проток на Воздух / Издувни гасови Контрола на Брзината Пригу

Име на производ Цевка Конектор Тема Големина 1 / 8" PT x 1 / 8" NPT Тема Тип Машки на Женски Навој Кол 9.5 mm x 8.5 mm Вк

Материјал : МесингОдговара За Цевка O / D : 20mmAnswer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевант

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликКонекција Тема : 11 / 2" БС Да 1 / 2" BSP Женски НавојОперативен притисок :

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликПовршински третман процес : Завршувањето полскиМоже Да Се Примени

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликШирина : 100mmДолжина : 1,2,3,4,5,10,20 метриПрименува : Дестилација,Рефлукс

2 1 / 8" Стр стапица вода запечатени заеднички Cx C Бакар Монтирање Цевки Вклучите клима уред Делови за Ладе

секоја понуда за Една десетина(12 PCS) 3.2 mm Директно Конектор Пластичен Фитинг Бодликава Конектор Материја

Материјал : 201 & 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликКонекција : МенгемеОдговара Цевка O / D : 38mmДолжина на Пол : 50mmСеко

Тип на : Женски X црево Barb.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, кл

)Доведе Слободни Месинг Цевки Вклучите 90 Сте 1 / 4" Женски NPT Лактот Воздух Гориво Materies : олово слободни мес

Карактеристики : Brand New Тело материјал : не 'Рѓосувачки Челик 304 Висок Притисок, Издржливи се Вклопува кра

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Scroll