Новак
Европски и американски стил бренд со бела роза pleat Ракави здолништа девојка sundress детска облека мајка и ќерка фустани

Европски и американски стил бренд со бела роза pleat Ракави здолништа девојка sundress детска облека мајка и ќерка фустани

Достапност: Залиха
DEN 1872.00
DEN 2400.00


БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без ракави мода Американски Европски стил на облека А-линија форма фустани свежи праска цвет цветни печати гроздобер девојки партија Мини фустан младата детска мајка и ќерка фустани семејство опремени облека татковство семејни изгледа облека поставува семејство појавување на облека одговара на жените pleated партија sundresses деца девојки вест здолништа
Елемент : лабава pleated ракави стил со црна роза цвет отпечатоци партија фустани , еден-парче поставува pleated mididress
Боја : црна со црвена роза цветни печатење
Големина на : ( Нашиот фустан може да се прилагоди доколку е потребно , ве Молиме ги споделите со нас вашите детали за мерење на големината . Посебни може да се направи хоризонтални старечки openning со невидливи патент во ѕверот позиција за мајката )
девојка : 18 МИЛИОНИ/73 24 M/80 3 T/90 4 T/100 5 T/110 6 T/120 7 T/130 8 T/140 9 T/150 10 T/160
Мајката : S/155 М/160 L/165 XL/170 XXL/175 XXXL/180 4 XL/185
Материјал : 100% полиестер Жакард ткаенини со памук поставата
Боја : црна со роза отпечатоци / бела боја со роза отпечатоци
Мека : фитинг удобно
Дебелина : редовна
Флексибилни : Нема бомба
Модел : Изгубат големи димензии фустан без ракави , посебно плус големи големина
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе девојка се млади деца девојка девојки, жени, мајка мајка дама дами бремена жена
ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !

Параметрите на стоката

Големина:
S FOR ADULT, M FOR ADULT, L FOR ADULT, XL FOR ADULT, XXL FOR ADULT, XXXL FOR ADULT, 18M FOR KIDS GIRL, 24M FOR KIDS GIRL, 3T FOR KIDS GIRL, 4T FOR KIDS GIRL, 5T FOR KIDS GIRL, 6T FOR KIDS GIRL, 7T FOR KIDS GIRL, 8T FOR KIDS GIRL, 9T FOR KIDS GIRL, 10T FOR KIDS GIRL, 11T FOR KIDS GIRL
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ChildhoodDays
Стил:
Европски и Американски Стил
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
боја:
бела боја со црвена роза цвет отпечатоци
Големина:
18M 24M 3T 4T 5T 6T 7T for girl / S M L XL XXL XXXL 4XL for Mother
Материјал:
100% полиестер Жакард ткаенини флорални отпечатоци со памук linning
Шема:
цветни печати жакард ткаенина кратки Ракави Директно Фустан стил
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Childhooddays Оригинални дизајнер нови
Објектот:
pleated ракави minidress голем плус големина гроздобер цветни печатење

Подобро ви се допаѓа

Семејството Облека Мајка Baughter Фустани Појавување на Облека Печатење мајка и ќерка се облекуваат меј e fil

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МОЈАТА НОВА ПРОДАВНИЦАСЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! САМО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ

Ming Di Мајка и Ќерка Облека Семејство Појавување на Облека Љубов Семејство Изгледа Тмаица Мајка Син Тимов

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки ра

Поднесе Цел06.Препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака : / AU / Русија / European / Оддалечена Област 4 Ви благо

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фуста

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки р

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија ong ракави црвена / сива со флора

02 "56 Девојка 140 / 140 78 см / 30.39" / Мајка XL / XL 100 cm / 39 Ако сакате да трговија на големо, ве молиме да се чувств

Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS, итн.5 2 2 T / 3 T 43 61 38 27 90105 12 ве Молиме испратете го заврши точна

Ова е еден сет цена( мајка или ќерка ), ако сакате да ги облека сет ( мајка + ќерка ),ве молиме додадете ваша

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма без ракави зимски стил со

07"Пакет : 1 buc фустан, ѓердан не ги вклучуваат,Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот мето

Цената е за едно лице самоако треба за мајка и деца ,татко ми pls плати заедноКако да се купат 2 облека и за

Ако цел amout повеќе од $200, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст на трошоците за пре

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated целосна ракави стил жакард пинк со панда

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови долги ра

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

Scroll