Новак
1pcs добар квалитет прирачник глупак создателот машина за домашна употреба тестенини притиснете машина

1pcs добар квалитет прирачник глупак создателот машина за домашна употреба тестенини притиснете машина

Достапност: Залиха
DEN 3974.00
DEN 4319.52


Параметрите на стоката

Број На Модел На:
2
Функција:
Сечење,Мачкам Тесто
сертификација:
CE
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
2
Додатоци:
Тестото Сечилото
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
упатство
Напон (V):
упатство

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме контактирајте со нас веднаш, а не директно Поднесена спор, ние ќе ви помогнеме да ги решите.Зна

Спецификација : Појавување на моќ : 5.5 KW Принос : 35kg / h Машина Тежина : 220kg Машина големина : 1100*1080*1250mm 6 форм

Портокал, лубеница, лимон форми факултативна улица храна количка на улица храна киоск овошје мобилни хр

Нерѓосувачки челик Кожа дрво, месинг мувла се справи, удар со рачка, кожа печат мувла, дрво печат мувла с

1 парче топла продажба на брза испорака на високо квалитетни 100mmхамбургер притиснете,хамбургер создате

UDMB140 јаглен јаглен briquette машина за правењеако сакате да брод од страна на морето, ве молиме контактирајт

Мелени материјалот мора да биде сува, не е погоден за обработка на влажна и маснотии Кинеска медицина9...

Комерцијални автоматско варен пунџа машина варен полнети пунџа правење machin momo машина за правење 2600w 1pcС

Спецификација : Сертификација : CE Функција : Месете Даг Додатоци : Заклучување на Капак материјал : 304 од н

Ви благодариме за вашата поддршка!.Фруктоза квантитативни машина комерцијални нерѓосувачки челик авто

1 PC ХТ4 Комерцијални Прирачник Домати Slicer Кромид Сечење Машина Машина Машина за Сечење ЗеленчукСликата

Производителите продажба на машина ножеви месо машина за сечењеОва производство се 100% нови, тоа е безбе

PKJGEB450 Електрични Лифт Salamander, за Комерцијални производиЗа Увоз Прашање : 1.Локалниот Обичај царинење и до

Спецификација : Актуелни : 220 V 50 HZМоќност : 250 WТежина : 80kgголемина : 650*610*750mmедно време може да се намали 30pcs

Забелешка : имаме 9 B / 2 8 B / 2 9 B / 4 8 B / 4 ,секоја цена се различни.оваа линија е 8 B / 4.Ако ви се допаѓа други мод

UDXMD150 Автоматско грашок sheller / соја школка отстранување на машина / Грав бомбардирањето машинаКако резул

UDGK100 Grainbinder Пченица Paddy Reaper Врзивнове молиме контакти со мене, ако сакате да брод од страна на морето, јас

Може да engrave материјали : дрво, бамбус, пластика, хартија, кожа, гума, акрилик 2.Не може да engrave материјал : м

Пливаат Риби се Хранат Машина за Апликација и карактеристики : 1.4 KWНие Обезбедуваме 3 различни дијаметар

Нашата цел е задоволството на клиентите~! 7.Јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е тр

Scroll