Новак
Ултра тенок покрие случај за 2017 Kobo аура H2O издание 2 6.8 вода доказ ereader СТП кожа случај+бесплатен подарок

Ултра тенок покрие случај за 2017 Kobo аура H2O издание 2 6.8 вода доказ ereader СТП кожа случај+бесплатен подарок

Достапност: Залиха
DEN 292.00
DEN 389.28

modname=ckeditor
Ултра тенок покрие случај за 2017 Kobo аура H2 O издание 2 6.8" вода доказ ereader СТП кожа случај+бесплатен подарок
Парцела вклучуваат :
1* покрие случај
1* перо
1*screen protector
Напомена : користете Само за 2017 Нови објави Kobo аура H2 O издание 2 водоотпорен ereader

Параметрите на стоката

Бренд Име:
срамежлив мечка
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Материјал:
PU
Број На Модел На:
За Kobo Аура H2O 6.8Издание 2
Шаблон Тип:
Цврста
Должина:
12inch
Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Модел Компатибилност:
За Kobo Аура H2O 6.8Издание 2
Стил:
Повик
Ширина:
10inch
Апликацијата Лаптоп Големина:
6.8
Компатибилен Бренд:
За Kobo Аура H2O Издание 2
Материјал:
СТП Кожа
дизајн:
Страна-отворете
ОДГОВАРА ЗА:
За Kobo Аура H2O 6.8Издание 2
Стил:
Fasion
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

ВНИМАНИЕ : Ве молиме проверете бои внимателно пред ставање на редПроизводите само одговара за таблет ни

*Време на испорака варира поради различни земји и други фактори.Ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди позитивн

На таблет компјутерот поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководствена

Моден Уметност Отпечатоци Таблета Случај за i Pad Воздух Флип Folio Кожа Магнетни Snap Стојат Случаи Покритие

За Apple i Pad Про 9.7 Случај Хибрид Три Слој Тешки Оклопи Силикони Случај за i Pad Про 9.7 Таблет КОМПЈУТЕР Стојат

Карактеристики Компатибилен со i Pad mini 3 / 2 / 1 2 ОДВОЕНИ ПАРЧИЊА ДИЗАЈН : Го штити грбот, како и екран, додек

За Новиот i Pad 9.7 2017 3Слој Smart Cover Случај 360 Целосна Заштита Тешки PC+TPU+СТП Виткање Стојат Тврд Оклоп Таблета

Описи : * Comapatible за Леново Јога Табот 3 10 X50 X50 L X50 M X50 F YT3X50 F YT3X50 M Таблета * Материјал : Направен од TPU * Боја : К

На таблет компјутер посебна поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководс

Може само да им биде дозволено да аплицираат За Леново ЈОГА A12 (12.2 инчен)Други модели не може да се кори

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.Ние ги

Пакет 1 x За случај 1 x Слободни Екран Филмот (не калено стакло) 1 x Слободни допир Пенкало 1 x Слободни Телеф

Ви благодариме за соработката Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуг

Очекуваме вашиот Позитивен Фидбек За Сите НСД со 5 ѕвезди РезултатВи благодариме!!!.*Ако не можете да ги к

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

Scroll