Новак
Полн Круг Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Пијат кафе був Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Подарок ВИП

Полн Круг Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Пијат кафе був Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Подарок ВИП

Достапност: Залиха
DEN 254.00
DEN 326.40

Полн Круг Дијамант 5 D DIY Дијамант Сликарство "Пијат кафе був" Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Подарок VIP Производ Детали
Дијамант Детали
Платно Детали
Производството Чекори
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . 2, Според боја код, изберете боја во чинија . 3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . 4. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . 5. Честитки, можете да одат врамени до сега !

За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас. За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка.Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !
Посетете Ја Нашата Продавница

Параметрите на стоката

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Стил:
Југоисточна Азија
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните

Подобро ви се допаѓа

Ако најдете имаш стоката има квалитет проблем (вештачки штета) за 3 дена Ние немаме минималната граница

, Промена на друга боја на дијаманти Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашин

Нашата големина е платно големина, не големина на слика7.98 Наредби( 58) ПОПУСТ Тарифни платени од страна н

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе...

H274 Планински Куќи,diy дијамант вез,кристал сликарство,5d,дијамант сликарство селоДраги пријатели, ...

За да се создаде слика, вие не треба да се биде уметник! Само изберете го поставите на нашиот производ и д

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на

Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо...

Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции : Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од

не квалитет проблем) ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.5mmДетали : Цело

започнетекрајотDIY дијамант сликарство карактеристика1 На DIY дијамант сликарство може да работи и да нау

Цртан филм Слики Мозаик 5 D Diy Дијамант Везови Сликарство Вежба Смола Плоштадот Животинско Носи Дома Дек

Ве молиме да се увери дека шопинг од нашата продавница За да исечете некоја добра фигура на цртежи се од

На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување,

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

50g / 100g Polymorph Insta Morph Термопластични Пријателски Пластични Пелети DIY 4mm Опис : Ова е нов материјал може да би

Scroll