Новак
Автомобил Стил Предниот Браник LED Светла за Магла Висока Осветленост светилки drl Возење магла 1set За Peugeot 207 ШВ Имот WK_ 2007-2011 2012

Автомобил Стил Предниот Браник LED Светла за Магла Висока Осветленост светилки drl Возење магла 1set За Peugeot 207 ШВ Имот WK_

Достапност: Залиха
DEN 2344.32

Враќање&гаранција : Ние обезбеди половина година гаранција. Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки. За Peugeot 307 Пауза 3И Имот 2002-2015 За Peugeot 407 Купе 6 C_ права 2005-2011 За Peugeot 307 CC 3Б Конвертибилна 2003-2005 За Peugeot 207 Ван Кутија 2007-2012 За Peugeot 207 CC Конвертибилна WD_ 2007-2012 Предности на XIANGSHANG LED Светло : 6000 K Белата светлина и 12 W 1200 LM по сијалица LED осветлување. Целосно да се испита врската на пристаништата како погрешни конекции ќе предизвика осветлување проблеми. Повратни информации : Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Исклучено палење на возилото и отстранете ги копчињата. Кривини и круг стаклена површина, Внатрешни ABS Пластика Опкружувачки Прстен. 4 Led диоди за светилки со 5 D леќа може да направи возењето повеќе безбеден.000 часа на брилијантен постојана светлина. Директна замена! Само игра и plug! Совршено се вклопуваат! Стабилни карактеристики, висока сигурност. Превозот : 1. Целосно 1 година гаранција! Пакетот вклучува : 2 * Авто LED Магла светлина светилка (одговара за двете право & левата страна) Инсталација белешки : Паркирајте го возилото за безбедност место. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем. Бидете сигурни дека возилото е излади правилно пред да инсталирате светла.Автомобил Стил Предниот Браник LED Светла за Магла Висока Осветленост светилки drl Возење магла 1set За Peugeot 207 ШВ Имот WK_ 2007-2011 2012 Функција : Сијалица Тип : H11 Состојба : 100% нов Боја на светлина : бела (може да се користи како дење работи светла) Сијалица тип : 4 LED чипови со 5 D леќа Напон : 12 V-24 V Моќност : 12 W/PC, 24 W/SET Lumens : 1200lm/PC, 2400lm/SET Работна Температура : -20℃~+105℃ температура на Бојата : 6000 K-6500 K Водоотпорен : IP67 Услуга живот : 30000hrs Поставеност на Возило : пред лево + пред право Материјал : Високо Квалитетна ABS пластика + Поликарбонат леќи заврши + LED фитил Дијаметар : 9 СМ ве Молиме имајте на ум ова е резервни замена на објектот, но не и Вистински! Компатибилни Модели на Автомобили : За Peugeot 207 ШВ Имот WK_ 2007-2012 за Peugeot 208 2014-2015 За Peugeot 4007 GP_ 2007-2013 За Пежо 607 Салон 9 D 9 U 2000-2015 За Peugeot 307 Hatchback 3А 3 C 2000-2008 г.

Параметрите на стоката

207-Година:
2010,2011,2009,2012,2008
Peugeot Модел:
207
Материјал Тип:
ABS пластика + Поликарбонат леќи заврши + LED фитил
Име На Модел:
За Peugeot 207 ШВ Имот WK_ 2007-2012
Бренд Име:
XIANGSHANG
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
9cm
Специјални Функции:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Објектот Тежина:
0.5kg
Wattage:
12W/PC, 24W/SET
Тип На Светилка:
Lumens:
Температура на бојата:
6000k-6500k
Светилки Тип:
4 LED Светлината со Леќа 5D

Подобро ви се допаѓа

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе кол

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

3 Inch 20 W Плоштадот LED Работа Светлина 12 V Место Светилка За 4x4 Теренски АТВ Камион Трактор Мотоцикл Возење

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла светилка за Фокус Купе 2008~ЗА Брзо и лесно монт

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

Продавачот ВетувањеE ASY ПРЕВОЗОТ Обично, хонг конг ПОСТ Воздух Пошта е претпочитаат превозот начин, зато

Ви благодариме! Опис : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани .Ако сакате да користите б

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Директна замен

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

Scroll