Новак
2 Пакет JianHan USB Тип C Кабел за Брз USB-C Држачи за Кабел за Податоци за Samsung S8 Плус Xiaomi 5 Huawei P9 Mate9 Еден Плус 3T LG G6

2 Пакет JianHan USB Тип C Кабел за Брз USB-C Држачи за Кабел за Податоци за Samsung S8 Плус Xiaomi 5 Huawei P9 Mate9 Еден Плус

Достапност: Залиха
DEN 258.00
DEN 303.36


Параметрите на стоката

боја:
Црвена
Должина:
1m, 1.5m, 2m, 0.5m, 15cm
Бренд Име:
JianHan
Компатибилен Бренд:
HTC,Samsung,LG
Има Мало Пакет:
Yes
Тип:
Тип В
боја:
Црвена
Должина:
Тип c кабел 15CM/50CM/100CM/150CM/200CM
Име на производ:
usb тип-c до usb 2.0
Функција:
usb тип c кабел
Функција:
usb-c кабел
функција 1:
тип c usb кабел
Погоден за:
За Xiaomi 4c 5 Google Nexus 5X / 6P ZUK Z1 OnePlus 2
Тип:
USB 2.0 Тип-C Кабел
се применуваат:
Новиот macbook,Chromebook,USB-C уреди
Компатибилен:
За Lumia 950 XL MEIZU ПРО 6 ПРО 5 Mi Подлога 2 Letv max 2 1 s x500 x600 M

Подобро ви се допаѓа

ORICO Кабел за Управување со Слушалка Кабел Организатор Жица Складирање Силикон Држачи за Кабел Држач Кли

CAFELE Стигнале Мобилен Телефон Кабли За iphone За Sumsung Huawei Xiaomi Паметни ТелефониЗа iphone КабелЗа Микро КабелЗа Т

Nillkin микро usb кабел за Samsung / HTC MEIZU / Huawei / xiaomi redmi 3 про Брзо Полнење дигитален кабел со usb кабел клип кабел вр

Mcdodo Авто Исклучување Молња да USB Кабел За i Phone 7 Плус Брзо Полнење За i Phone Кабел со LED За i Phone 5s 6 6s КабелОпис

VOXLINK 2.4 USB Тип c Кабел за Брзо Полнење на Податоци USBC Кабел За Samsung s8 Huawei P9 P10 Xiaomi 6 Nexp Мобилни Телефонски Каб

Кабел Карактеристики Магнетни дизајн Излез 5v 2 A(MAX), Поддршка за брзо полнење Направи полнење повеќе едн

BaseUSB Тип C Кабел За Samsung S9 Забелешка 8 Брзо Полнење Држачи за Кабел За Huawei Xiaomi Mi 5 6 Мобилен Телефон USB ТипC Ка

Спецификација за производ Бренд : TIEGEM Боја : Црвено / Бело / Црна Брзина : 480 Mbps(Макс) на струјата : 2.5 max Долж

HOCO Најдобри USB Кабел за i Phone 8 Молња да USB Кабел за Брз Полнач Кабел за Податоци За i Phone 7 6 6s 5 5s i Pad Мобилни Т

Продажба на Точки>>> [Име] : RAXFLY QC3.0 Брзо Полнење USB Кабел; [Материјал] : Алуминиум Goldplated Приклучок+ TPE Кабел ;

Купувачот плаќа врати превозот Pls љубезно информации : 1 Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и

FLOVEME 5 V / 2.2 Микро USB Кабел Оригинално Дизајнирани Ултра Тенок Серија Карактеристики на Производот >> 1.Бре

>>Опис На Производот БрендFLOVEME ФункцијаЦинк Легура Рамен Кабел + Луксузни Миг Дишење LED Светло Должина1.2 m

HUAWEI nove / нова лајт / P9 / P9 плус / чест 8 / note8 / V8 / V9 / maimang5 Оригинални Брз Полнач 2 A типc Кабел

ORICO USB Типот на C Кабел Hispeed USB Синхронизација & Полнење Кабел за Huawei P9 Macbook LG G5 Xiaomi Mi 5 HTC 10 Повеќе Цинк Легура

FLOVEME Магнетни Микро USB Кабел 2.4 Бесплатно 1 M LED Магнет Држачи за Кабел За Xiaomi 4 X Huawei P8 Лајт Samsung Најлон Плете

Опис на производот Име на Производ : Втората Генерација Круг Магнетни Должина на кабел : 1m(3.28 ft)Излез : 5 V /

35 mm Машки да Машки Стерео Аудио Конекција со Кабел За Бас Гитара Кабелот 3 M 5 MОпис : Висок квалитет! 100% нов

Конкавна ЗаедничкиХуманизирано дизајн, фитинг прст radian, со подобро користење на искуство2А висока ефик

Scroll