Новак
Cawanerl Целосна Автомобил Покритие За Опел Tigra Авто УВ Анти Отворено Снег Дождот Сонце Прашина Доказ Отпорни Заштитник Маска

Cawanerl Целосна Автомобил Покритие За Опел Tigra Авто УВ Анти Отворено Снег Дождот Сонце Прашина Доказ Отпорни Заштитник Маска

Достапност: Залиха
DEN 1336.00
DEN 1468.32

Функција : -Се Вклопи / За "Опел" Tigra -100% Нов Бренд. -Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет. -Овој автомобил покритие е Дише ткаенина овозможува максимална циркулацијата на воздух под капакот. -Го штити вашиот автомобил против УВ зраци, ветер, светлина, ветер, снег, мраз, мраз, прашина,и нула,да обезбеди основна заштита за вашиот автомобил. -Автомобил покритие имаат flex бенд,двојно stitched,earmuffs дизајн,windproof тока,складирање торба. -Лесен за ракување и чување. -Материјал : Полиестер Тафт -Боја : Sliver Сива Топло Совет : -имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. -Автомобил покритие само може да се отпорни на светлина дожд ,кога тоа е умерен ветер или тешки дожд,некои на вода може да навлезат во автомобил покритие. -Автомобил покритие е пренослив дизајн,па материјал на автомобил покритие не е многу густа ,може да се чувствуваат тоа се тенки,но ве молам, не грижете се,на неговиот квалитет е медиум,и тоа е лесно да се инсталира и складирање. -Откако ќе го добиете производот,а ако не сте задоволни со тоа,ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ветувам јас ќе се направи сте задоволни,ви Благодариме ! Пакет содржи : 1 x Автомобил Покритие ( Со Мало Перниче)

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Тежина:
0.723kg
Бренд Име:
cawanerl
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Висина:
1.5m
Објектот Должина:
4.1m
Година:
Универзална
Објектот Ширина:
1.8m
Специјални Функции:
Анти УВ, Dustproof,Флексибилни
Автомобил Направи:
За Опел Tigra

Подобро ви се допаѓа

Руската клиентите би можеле да избор избави од руски Шпанија , португалија ,франција ,германија, италија

Големина : 13" / 14" / 15" / 16" / 17" (Инч) Одличен дизајн со еластична Водоотпорен, dustproof, и антикорозија за заш

За внатрешна или надворешна употреба, овој автомобил покритие одговара на вашиот стандард за заштита н

Функција : Се Вклопи / За Nissan Bluebird 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранциј

Функција : Се Вклопи / За Mini Countryman 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранциј

ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ШОПИНГ ОД НАС ПРАТКАТА Кога ќе нарачате , ве Молиме изберете превозот метод и да плата

Функција : Се Вклопи / За Пежо 607 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Функција : Се Вклопи / За Peugeot 408 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Функција : Се Вклопи / За Jeep Grand Cherokee 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранц

Се вклопуваат Во Отворено сончање Топлина Заштита Dustproof АнтиУВ Отпорно на Гребење за "Шкода" Fabia Octavia Врв

Функција : Се Вклопи / За Алфа Ромео 166 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гара

Функција : Се Вклопи / За Nissan Murano 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере Ние искрено се надеваме дека ќе може да

Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот , И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба п

Функција : Се Вклопи / За Jeep Wrangler 4Врата 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гар

Топло Совети : 1.Функција : Fitment / За Тојота Reiz / Левин / PriTercel / Sequoia / Матрица Brand New 95% полн автомобил в

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

Функција : Функција : Водоотпорен,УВ Анти,Прашина Доказ,Лесно се Чисти,Сите Временски услови се Погодни..

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанИме на производ : Автомобил Покритие; Боја : Сребро Тон; Ма

Scroll