Новак
Rdywbu Луксузни Рачно Изработени Дијаманти Синџир Вечер Торба 2017 Мода Американски Beaded Торба Бисер Партија Чанта Спојки Bolso B169

Rdywbu Луксузни Рачно Изработени Дијаманти Синџир Вечер Торба 2017 Мода Американски Beaded Торба Бисер Партија Чанта Спојки Bolso

Достапност: Залиха
DEN 1199.00
DEN 1763.04


Rdywbu Луксузни Рачно Изработени Дијаманти Синџир Вечер Торба 2017 Мода Американски Beaded Торба Бисер Партија Чанта Спојки Bolso B169

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Декорација:
Дијаманти,Цвеќиња,Beading,Appliques,Синџири
Пол:
Жените
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Број На Модел На:
B169 Свадба Вечера Канџите
Затворање Тип:
Hasp
Бренд Име:
Rdywbu
Обликот:
Minaudiere
Обвивка Материјал:
Сатенски
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Геометриски
Надворешноста:
Никој
Occassion:
Танц Партија, Свадба, Банкет, Црвениот Тепих Ѕвезда Шоу
Пад на превозот:
Ние нудиме пад на превозот
Стил:
Европски и Американски Стил

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме контактирајте со нас преку Email и краток опис на физичка слика дека испратени оштетена стока Ни

Производот Се ПокажеНашите ПредностиПовеќе од 10 години искуство со кристално апликацијаПрофесионален

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со си

Увезени приближната големина is16cm (L) x 10cm (H) x 5cm (W) Функција : таписерии и мазна текстура,мека и удобна,лико

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

За Кристално КесиКристал спојки кеси се дизајнирани да се карактеризираат жена ' s убавина, nobleness и елега

Познатиот Моден Женски Evenin Партија Торба Цинк Легура Жените Чанти Бела Спојки Торба Црна Crossbody Кеси Оби

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Ќе има 7 ден

Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Топла Портокалова Кристал Спојки Вечер Спојки Кеси за Женска Партија Свадба Булчински Кристал Вечер Ча

Димензии : Должина 19cm * Висина 11cm * Дебелина 5.5 cm, Синџир : 120cm

Материјал : СТП Кожа Забавува Големина : XS : Околу 15cm дијаметар,Може да се стави 4.7 инчен S : За 19cm дијаметар

големина : L19.5cm*W7.5cm*H14cmсо долг синџир о!Капацитет : А4 не можат да бидат ставени во

Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија док

За Кристално КесиКристал спојки кеси се дизајнирани да се карактеризираат жена ' s убавина, nobleness и елега

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Сакате да имате wonderfull

материјал : Акриликголемина : L18cm*W4.5cm*H11cmКапацитет : А4 не можат да бидат ставени восо долг синџир наОва е

Луксузен Вечер Чанти Боја Мазна Чанта за Жените Банкет Торба Женски Totes Желе Кеси bolsa feminina за Свадба / Пар

За Кристално КесиКристал спојки кеси се дизајнирани да се карактеризираат жена ' s убавина, nobleness и елега

Имајте на ум 1 : 1 инч = 2 Но ние не прифаќаме враќање на стоката е по употребата, не се компензира за било ве

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Кристал Круна Вечер Чанти Мини Ден Спојки Две Страни Rhinestones Чанта Синџир Рамо Чанти Сребро Црна Торба Зл

Италијанско Црвено Спојки Паричникот Чанта Вечер Спојки Кеси за Женска Партија Свадба Булчински Крист

Scroll