Новак
5d diy дијамант сликарство везови бисери дијамант шема рака слика на strass поставува домување diamant Камен бамбус Lotus Swan

5d diy дијамант сликарство везови бисери дијамант шема рака слика на strass поставува домување diamant Камен бамбус Lotus Swan

Достапност: Залиха
DEN 310.00
DEN 607.68

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За Вежба : 100% Целосна Вежба За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка За Пакет : 30x40cm пакет со кутија Пакет Вклучуваат : Пакување кутија/торба, точка вежба пенкало, дупчење кал, шен вежба плоча, везени крпа, вентил торба. FEEDBCK
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Параметрите на стоката

Големина:
20x33cm, 30x50cm, 40x67cm, 50x83cm
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магија дијамант сликарство
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна

Подобро ви се допаѓа

За да се создаде слика, вие не треба да се биде уметник! Само изберете го поставите на нашиот производ и д

За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбе

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

дијамант Слика : видови на дијаманти слика генерално може да се подели во два вида, еден : тоа избира крис

daimond сликарство полна,дијамант вез на животните,мозаик дијаманти,дијаманти сликарство кристалноДраги

започнетекрајотDIY дијамант сликарство карактеристика1 На DIY дијамант сликарство може да работи и да нау

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

Нашата големина е платно големина, не големина на слика7.98 Наредби( 58) ПОПУСТ Тарифни платени од страна н

Answer : ___________________________ Note : 1.Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот п

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна / Хотел / Канце

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе...

Полн Круг Дијамант 5 D DIY Дијамант Сликарство "Пијат кафе був" Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Ор

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување,

Целосна 3 D diy дијамант сликарство Париската улица на градот Крстот Бод пејзаж слатка љубовник колекции

Тарифата По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји С

Дијамант paiting се полуготови,не вклучуваат frema, ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за да се направи

Ако најдете имаш стоката има квалитет проблем (вештачки штета) за 3 дена Ние немаме минималната граница

Спецификација на производот во производот прирачник специјализирана во производство на голем број на

Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail и e Packet.Пакување : Сите производи боја кутија за па

Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции : Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од

Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде

Цртан филм Слики Мозаик 5 D Diy Дијамант Везови Сликарство Вежба Смола Плоштадот Животинско Носи Дома Дек

Scroll