Новак
Бесплатен Превозот Замена Проектор Светилка Со Станбен POA-LMP63/610-304-5214 За PLC-SE15 /PLC-SL15 / PLC-SU25/PLC-SU40/ PLC-XU3

Бесплатен Превозот Замена Проектор Светилка Со Станбен POA-LMP63/610-304-5214 За PLC-SE15 /PLC-SL15 / PLC-SU25/PLC-SU40/ PLC-XU3

Достапност: Залиха
DEN 2496.00
DEN 3120.00

Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.Позитивна повратна информација(s) ќе биде само испратени по трансакција е завршена, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager откако ќе го потврдите вашата цел. 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.
Бесплатен Превозот Замена Проектор Светилка Со Станбен POA-LMP63/610-304-5214 За PLC-SE15 /PLC-SL15 / PLC-SU25/PLC-SU40/ PLC-XU3
Производ Вовед
Articel Бр. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
PLC-SE15 /PLC-SL15 / PLC-SU25/PLC-SU40/ PLC-XU36 / PLC-XU40
Бренд Име:
bipu

Подобро ви се допаѓа

Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!Уживаат во шопинг!!! Квалитет Гаранција : 120 дена по

2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Експрес КурирРаботни

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Бидејќи проекторот е напојување со користење на пропорционален пулс ширина модулација метод на електр

Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hoursПо

ОписВисок квалитет на Проектор сијалица 65 За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информират

Товарни соберат не прифатиНајдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така

DHL38 денаПредлагам купувачот да изберат дали ќе се итниEMS815 денаПодобар начин за руската Федерација(Прев

001 светилка за BENQ MX525 B / MX528 P / MX570 / TS521 P / TS537 / TX538 проекториКарактеристики : Тип На СветилкаОригинални

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање Оригиналниот Голи Светилка3

ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директн

Компатибилен голи светилка (CB)Оригиналниот голи светилка бренд вклучуваат : SHP UHP VIP NSH NSHA ХС HSCR UHE UHBПовеќе

Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат2.DHL ќе биде зеде за 47 дена

Во Русија Клиентиа.Купувачот одговорен за сите царински давачки / данок Оригиналниот светилка со домув

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

инаку ние не прифаќаме тоа3 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка Однапред ви благ

Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина...

На ELPLP60 е наменет како замена за употреба во EPSON бренд проектори ие замена светилки за алтернативни моде

Испорака : а.PS : Купувачот форма Русија ,кога ќе го поставите цел ,ве молиме да се напомене мора да биде це

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

Ние ќе ви испратиме одговор ПОБРЗО Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа

Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Нашата канцеларија време

(во зависност од секоја земја),2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;3, Сите наши пре

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) :

Висок Квалитет на Проектор Светилка MC.JFZ11.001 За Acer P1500 H6510 BD со домувањеНие сме големо сите проектор делов

светилка модел : RLC080 RLC091 RLC090 RLC084 моќ : PVIP 180 / 0.8 E20.8 (180 W) животен век : прибл 2000 часот гаранција : 180 ден од доб

висок квалитет на Проектор СВЕТИЛКА Одговара за ACER H5360 проектори бесплатен превозотНие сме големо сите

Scroll