Новак
ZOKOL имајќи SAL25T/К Машки Конец Левата рака тема Род Крајот имајќи M24*2mm

ZOKOL имајќи SAL25T/К Машки Конец Левата рака тема Род Крајот имајќи M24*2mm

Достапност: Залиха
DEN 401.00
DEN 528.00


Параметрите на стоката

Број На Модел На:
SAL25T/К Машки Конец Левата рака нишка
Капацитет На Моторот:
M24*2mm
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Структура:
род крајот имајќи
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Тема * Теренот:
M24*2mm

Подобро ви се допаѓа

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Опис : F715 МИЛИОНИ 7x15x5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F715 МИЛИОНИКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квал

2 парчиња D12mm L650mm chromed Цилиндар Линеарна Железничкиот Круг Род Вратило Линеарно Движење водич железничк

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Никогаш не се Користат воВи благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други

Опис : F717 M 7x17x6 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 1pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 1 компјутер од SI10 T / K(PHSA10 )

Модел : 51109 Димензии : ID(внатрешен дијаметар) / Понесе=45mmOD (надворешен дијаметар)=65mmШирина / Висина=14mmКолич

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Опис : F717 M 7x17x6mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрај

Scroll