Новак
ZEROUP 5pcs/многу 25мм Ѓердан Pendant Поставување на Античкиот Бронза Сребрена Чаша Cabochon Празен База на Материјали за Накит Наоѓање T237

ZEROUP 5pcs/многу 25мм Ѓердан Pendant Поставување на Античкиот Бронза Сребрена Чаша Cabochon Празен База на Материјали за Накит

Достапност: Залиха
DEN 142.00
DEN 148.80

Ви благодариме.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Ви благодариме. За нас Нашата фабрика се наоѓа во Кина.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време. Испорака во Светот превозот, освен некои земји. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно. Повратни информации на Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Воздух Mail. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Ширина:
4.0cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
8.2g
Објектот Должина:
4.5cm
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Bijou компоненти diy накит додатоци метал
Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Број На Модел На:
Т-237

Подобро ви се допаѓа

Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање.4")Висок квалитет на

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

бидејќи секоја серија на монистра не може да биде точно идентични.Ние специјализирана трговија на голе

8 Компјутери Антички Бронза Крајот Капи Монистра Затка Наоди За 10x6mm тасев биле Кожа КабелотКоличина : 8 К

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи кога ќе се купи на повеќе од $

72 грам28mm pinstem сет : прибл 0.88 грам45mm pinstem сет : прибл 0.96 грам55мм pinstem сет : прибл 1.80 грам40mm pinstem сет : прибл 0.До

Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа илјадници клиенти од целиот свет.Ние ќе брод од цел в

(дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.Ние ќе надградба

0393 инчен 1 инч=25 Исто така,Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет н

Природен камен Chrysoprase Pendant Лежиште,Semiprecioкамен накит,55x33x11mm,28.1 gДобредојдовте на Mygemgarden.Имаме години работ

Ако имате било какви проблеми со од предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

25мм Облека Избрани Глеѓ Тркалезна Форма Suspender клипови Хардверски Додатоци Лента Занает Пластични заб к

ACC025 Отвори Циркон DIY Хривнија Шарм Жешка Жени Накит Конектор Злато МултиБојаКристал Овална Тркалезна Ф

0393 инчен 1 инч=25 Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ни

Состојба : 100% сосема новМатеријал : цинк легура(без олово)5.8x5.8мм дебелината 2.7 mm дупка на 0,9 mm1 инч = 2.54 см и

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.Ние специјализирана трговиј

Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!*

5 инчи во мерењето.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,в

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови

Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот .Ако не сте задоволни со нашата трансак

кога ќе се купи на повеќе од $100dollars Ви благодарам многу за вашата помош.Ние прифаќаме Зачувам ,кредитна к

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа и

Нема дополнителни такси,но вие ќе може да го добиете вашиот пакет рок од 37 дена,многу брзо!ако имате допо

Материјал : алуминиум,никел и олово слободни Големина на : Дупка Големина : прибл 7mm Квалитет : 10 групи / мн

кога ќе се купи на повеќе од $130dollars Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни Нема дополнителни т

Scroll