Новак
Пластични Шише за Вода со Цедилка Преносни Спорт Литургија за Надворешна Шарени Spacecup Мојот Shaker Шише 1000ml SH63-92

Пластични Шише за Вода со Цедилка Преносни Спорт Литургија за Надворешна Шарени Spacecup Мојот Shaker Шише 1000ml SH63-92

Достапност: Залиха
DEN 542.00
DEN 753.60


Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас!
Ви дава најдобрите опции за надворешна вода потреби!
Новиот Дизајн на Шише за Вода Преносни Простор чаша со Цедилка
Спецификација На Производот :
Материјал : ПП (храна одделение)
Боја : Сина / Зелена / Розова / Сива
Капацитет : 1000 ml
Широка варијација на употреба : Можете да го користите вашиот шише за вода после вежбањето за ладење надолу, додека патуваат, за надворешна спорт, за долги возење или само за пиење било вода треба за на работа, на училиште или дома.
Го прави Едноставно : Лесни да се справи и да го носат, лесен за транспорт, добро за патување (возење или возење), анти-изгубени осветлена, мазна и мала тежина првенство, течење доказ шише, поправки повеќето купот на сопствениците. Инструкции : 1.Ве молиме чисти шишенцето пред употреба. 2.Ве молиме не infunde врела вода. 3.Ве молиме затегнување на купот на поклопецот кога ќе infunde вода. Ве молиме имајте во предвид : 1.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се пие топла вода. 2.Ве молиме погледнете грижа кога детето употреба. 3.Ве молиме не греење на чаша(пожар,Микробранова Печка,и така натаму). 4.Ве молиме не infunde газирани пијалоци или млеко пијалаци. 5.Ве молиме не го чисти првенство во машина за миење садови. 6.Ве молиме не користете го обликот на објектот да се уништи производ.

Параметрите на стоката

Капацитет:
1000ml
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Отворено Активност:
Авто-возење патување
Број На Модел На:
SX-SH64
Обликот:
Со Капак
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Анти-корозија Слој:
Опремени
Пластични Тип:
PP
Во Врела Вода:
Применливи
Стил:
Спорт
Бренд Име:
SPXU
Шише За Вода Тип:
Пластични Шише За Вода/Простор Првенство
Шише Устата:
круг устата
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
боја:
4 боја
Капацитет:
1000ml

Подобро ви се допаѓа

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

Нејзините едноставно одличен начин да имате свежа вода со вас.) Кога тоа е празна, тие само може да клип т

7)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот Ние ви благодариме однапред за вашет

Карактеристики : 1 PC пластични материјали, со добар квалитет, не е лесно да се кршат 2 Погодна за активнос

Име : Чај ПроизводителГлавен Материјал : Висок borosilicate стаклоКапацитет : До;150ml;Долу;300ml;Вкупно : 450mlГолеми

Пакет содржина : 1 x 550ml шише за Вода Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Може да издржи висока температур

2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.2) Плаќањето е сам

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени Време На Испорака : 1.45 gГолеми

Враќање : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.9 / ЦенаСАД $ 10 Купувачот

Голем Капацитет, со 1000ml, се сретне со вода треба во спортот Идеален за надворешна употреба спортска како

Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите пр

Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!Превозот : 1) Ние брод на сите наши објекти во свет

Ако сакате да купуваат во големи количини, ве молиме видете мојата продавница и внесете трговија на гол

Автоматско Промешајте, умерена јачина, нема да биде поради мешање на брзина е премногу брзо и истуриЛес

Master card, VISA,Webmoney,Boleto.ние ќе ги провери тоа и повторно да ја прати Спорот не е само начин да се slove проблемот.

320 ML Креативни Преносни Патување Стаклени Шишиња Симпатична Грав Зеле Капак Спортови на Вода за Пиење Ш

Ankoow 500 ML / 16.9 оз Капацитет Преносни Шише за Вода Здравје Сок од Лимон Шише Овошје Infuser Drinkware Отворено Спорт

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас!Шише за вода (Простор куп)со Слама и промешајте функција(

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ако не можете да се исходот веднаш по аукци

Scroll