Новак
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Miyake pleated широк нога панталони личност мода пролет и лето culottes нерегуларни ВО ПАРК

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Miyake pleated широк нога панталони личност мода пролет и лето culottes нерегуларни ВО ПАРК

Достапност: Залиха
DEN 3304.80


Што ќе се носат, на авионот пред рака стуткани во еден куфер, може да се излезе.(Прирачник за мерење, 23 CM грешка во рамките на нормалниот опсег)
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само .
Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил,
супериорен но поевтина цена, цело време. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат.
2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Ви благодариме за вашето разбирање.
Најголемата предност е да се пробие на ограничување на големината го издржат сила, постојана светлина навремено,
Без разлика дали ќе патува или обично, не се мачи.
Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални
барања сакате,
и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Внимание
Облека Спецификите
1 : Како различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Параметрите на стоката

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Декорација:
Pleated,Возбудува
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
СИНА ПАТИ
Половината Тип:
Средината
Пред Стил:
Станот
Стил:
Формално
Број На Модел На:
8681
Ткаенина Тип:
Chiffon
Должина:
Ankle-Length Pants
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер
Панталона Стил:
широк нога панталони
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Новина

Подобро ви се допаѓа

Жените Удобен Фитнес ЈОГА Спортски Панталони со Висок Половината се Водат Салата Работи Leggings Спортски

Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Големина на : не Постои голем

ГОЛЕМИНА Должина Повеќе / Должина Половината Бедрото Хип cm инчен cm cm cm XS 96.5 91 66 45 80 S 91.5 97 70 47 84 М 92 97.5 74 49 88 L 9

44 / парче парчеtaille високата фармерки фармерки taille високата жените highwaiste фармерки жена висока waisted фарме

Гаранција : 7 дена пари назад / 2недели размена / 1година поправка на услугатаВрати објектот мора да сод

големина информацииПлочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбереГОЛЕМИНАПОЛОВИНАТАКО

(Во рамките на 7days) Плаќање 1 Вашето Задоволство, Нашите Извршување!.Ние ќе се вратат сите на вашите пари с

големина информации : Ова е Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M /

60 / парче парче парче парче парче парче парче парчеtaille високата фармерки фармерки taille високата жените hi

Здраво Почитувани, ви Благодариме многу за вашиот внимание за нашата продавница, ве молиме проверете ја

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Панталони долго половината Колковите Бутовите Тежина(kg) / S 92 64 92 56

Плаќање : 1.ние прифаќаме сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам2.ние ќе го ор

Scroll