Новак
Аквариум декорација симулација водни зелените пластични вештачки водни растенија Висока 15cm/ FZ75

Аквариум декорација симулација водни зелените пластични вештачки водни растенија Висока 15cm/ FZ75

Достапност: Залиха
DEN 372.00
DEN 530.88


Ова е аквариум украсени со симулирани водни растенија, кои се направени на еколошки пластика и гипс. Ние препорачуваме да го користите во свежа вода (ќе има мало исчезнува во seawater).

Параметрите на стоката

Големина:
15cm
Тип:
Риба
Број На Модел На:
FZ75
Материјал:
Гипс / пластика
Бренд Име:
AQUAHOME
Водни Украси Тип:
Растенија
Тежина:
120g

Подобро ви се допаѓа

100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Ова rockery е направен од polyresin и го прави возбудлива украс в

Боја : Како на сликата покажува Посебен дизајн за постоењето на Африкански cichlids Дизајн природен животна

Нови Saim Аквариум Керамика Дрво Корен Форма Декоративни 2017 Бренд Мермерните Shrimps Засолниште Цевки Одгле

Високиот квалитет на материјалите Тоа обезбедува одлична криенка и забава за риба Зелени растенија ќе

Материјал : заштита на Животната средина смолаГолемина : Ананас 8cmx7cmx12cmОктопод Куќа 8cmx7cmx15cmРак Ресторан 9

9.3 cm Saim Робот Риба, Аквариум Декорација Acuarios Вештачки Каучук Симулирани Риба Позадина Украси Лебди за Ак

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Аквариум Мини Вештачка Смола Корални Дрво Материјал : Смола Бо

Аквариум Риба Оркестарот Резервоарот Смола Насукаш Декорација Пиратски Брод Богатство Риболов Нето Ук

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет, лесно да бид

Тоа е голема за да декорирате вашиот аквариум цело време со минимум одговорност и одржување.Опис : Украс

2 парчиња Блескав Ефект на Вештачки Медуза Риба Резервоарот Аквариум Декорација Силикон Желе Риба Тенк

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Смола Боја : Видете слики Биде погодна за семејството, хоте

Оригиналниот SUNSUN CUV310 / 305 / 505 / 510 JUP01 / 21 / 22 / 23 филтер абажур 402 / 303 / 403 / 304 B / 505 B водоотпорен покритие кварц с

Аквариум Базен Пумпа Hydroponic Diffuser Кислород Риба Резервоарот Меур Воздух Камен AeratorКарактеристики : Зголе

Тоа обезбедува одлична скривница за риба, Тие се издржливи во сол и свежа вода Тие се апсолутно безбедни

8 m Аквариум Риба Вакуум Резервоарот со Вода Промена на Девизниот Почиста Пумпа Едноставни Практични Akvar

1pcs Аквариум Черепот Смола Риба Резервоарот Черепот Смола Украс Рептил Резервоарот Риба Резервоарот Ак

Акрилик Тераса Желка Bask Лебдечки Остров Уживаат Платформа Аквариум ОркестаротФункција : Погоден за вле

Опис : Материјал : Пластика.Боја : Зелена.Големина : 20*8*16cm.Пакет се вклучени : 1 X Вештачки Се Засади Трева.

Scroll