Новак
Симпатична Бисер Ананас Студ Обетки за Жените Златна Боја Овошје Дизајн со Висок Квалитет Уво Студ Лето Мода Накит за Подарок 5B4007

Симпатична Бисер Ананас Студ Обетки за Жените Златна Боја Овошје Дизајн со Висок Квалитет Уво Студ Лето Мода Накит за Подарок

Достапност: Залиха
DEN 129.00
DEN 153.12

Се надевам да се добие разбирање и поддршка.Ако вашата цел е повеќе од $150 ,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.Ви благодариме!
За Шопинг 1. Ако не се задоволни нашите porducts, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка.Ако сакате да се купи повеќе , може да се преземе пораката за мене јас ќе ти даде некои ПОПУСТ.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци).Пред исплата,ве молиме потврдете го редоследот на боја, количината и големината, ако производот селекција не е јасно, можете да оставите порака за да ми каже, јас ќе ви помогне. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде ПОПУСТ за вашата следна цел.Ние ќе се прогласи како подароци или примероци со мала вредност.Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.Можете да го пребарување стоки Логистика информации.Исто така, може да се преземе пораката за мене каде е стоки јас ќе ви помогне ,и јас ќе направам најдобро за вас . Ние гарантираме ние ќе срце до срцето slove било проблем за вас. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. За Превозот 1. За Повратни Информации 1.
Симпатична Бисер Ананас Студ Обетки за Жените Златна Боја Овошје Дизајн со Висок Квалитет Уво Студ Лето Мода Накит за Подарок 5 B4007
Точка Име : Студ Обетки Материјал : Алуминиум Боја : Злато Количина : 1 Pair Состојба : 100% Сосема Нов Вашето внимание ве молиме :
1.И кога јас го испрати стоката јас ќе ја искористам порака за да ви ја следење на број.Бесплатен Превозот За Светот Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
5B4007
Обликотшема:
Храна
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
MWsonya
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Стил:
Мода и тренди
Тип:
студ обетки за жени
Пол:
жените/девојка
Материјал:
Легура
боја:
Злато
дизајн:
Бисер Ананас Накит
Пакет:
OPP вреќа
Трговија На Големо Бизнис:
На располагање-ве Молиме контактирајте со нас

Подобро ви се допаѓа

Злато Боја Долго Лили Бел Цвет Обетки За Дами Earings Мода Накит Кубни Циркони Уво Студ Партија Свадба Дода

Цена мандат : ФОБ QingdaoПостојат 4 причини за вас да се избере нас : 1.Испраќање на потврди примерок за вас , д

На earing игла е сребро 925ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не ст

(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket

2017 Нови Сребрена Боја Големи Обетки за Жените Празен Триаголник Нерѓосувачки Челик Студ Обетки Накит bij

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите ваши

Ќе го добиете она што го плаќаат.Вреди секој денар од неа .Ние не се натпреваруваме со слични производи п

12 Пара / Многу Симулирани Бисер Обетки Црно Бела Боја Во Облик На Триаголник Кристал Кристал За Жените Pen

Здраво пријател!Добредојдовте на Trustdavis!Ние може да направи dropshipping и да ги прилагодите за вас.За нарачка

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Големина : 7mm*10мм Тежина : околу 3g Метал тип : Sliver Материјал : Sliver Позлатен & ААА Циркони ПРОИ

и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите технички инженер проверуваат примената враќање е без

значи, вие не треба да се прашање на спор.Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување

Scroll