Новак
lanseis 10pcs Норвешка викинг Гром штит на Perun Словенски Оски Pendant Амајлија мажите Ѓердан Нордиска Накит

lanseis 10pcs Норвешка викинг Гром штит на Perun Словенски Оски Pendant Амајлија мажите Ѓердан Нордиска Накит

Достапност: Залиха
DEN 1536.00


pendant големина : 30mmx30mm
таа дојде со синџир

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Круг
Големина:
30mmX30mm

Подобро ви се допаѓа

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Тоа обичн

Камен Големина : 25мм*14mm*6mmБоја : Како На Сликата ШоуМатеријал : Природен КаменТежина : 12 PCS / 60 GMOQ : 12 PCS1inch=2.539

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4 Повратни информации&Контактирајте со Нас

Празни Рамки Pendant Поставување со Врежан, pendant коцки база подетални информации : Количина : 20 парчиња / мно

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме.Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни п

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ва

Опис : Стил : Природен Камен Був Pendant слободни сребрени синџири Ѓердан Occation : Christams подарок за Денот на Вљу

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за

Најлон Tassel Голема Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : за 11mm широк, 70~74mm долго, дупка : 4mm.(бродови од сад не м

Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Дено

46 mm,8.5 g, камен големина : 25.2 x 11,8 mm

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.99 ДО

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Добредојдовте На Нашата Продавница925 Фунта Сребрен Накит Сосема Нов Како СликиОпис : Pendant ( не вклучувај

бесплатен превозот 30мм силни магнетни круг стакло locket за лебдечки шарм љубов забелешка keepsake божиќ пода

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв

5cm9cm долгоБоја : FuschiaКоличина : микс форма 10pcsДруги Жешки Druzy Приврзоци&КонекториЖDP07 Пурпурна Аметист Druzy

Име : 925 сребрен инкрустирани природни Мадагаскар гранат ѓердан pendant боја : боја Мода богатство добар ква

4Хонгконг Пост (за мали цел) Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се вр

Scroll