Новак
Нови оригинални ER17330V/3.6 V Г-ЛИЛЈАК ER17/33 батеријата A6BAT Батерија Li-ion Ќелија

Нови оригинални ER17330V/3.6 V Г-ЛИЛЈАК ER17/33 батеријата A6BAT Батерија Li-ion Ќелија

Достапност: Залиха
DEN 1066.00
DEN 1440.00

Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc. Фабрика : .6 V ( ТИП на Г-ЛИЛЈАК Батеријата )
Батеријата напон : 3. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро. 100% сосема нов. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте us We ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас.6 V
Капацитетот на батеријата : 1700 MAH
Батеријата својства : за еднократна употреба не литиум батерија
Батеријата големина : дијаметар 17 MM, должина 33.
Батеријата бренд : МИЦУБИШИ МИЦУБИШИ батеријата
Батерија тип : ER17330 V/3. Карактеристики : 1.5 MM
На животниот век на батеријата : 10 години
Употреба на батеријата : МИЦУБИШИ механичка опрема, CNC системи, алармни системи, серво мотори, инструментација, PLC резервна копија на меморијата на напојување и други специјални литиум батерија.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Батерии Напон 3. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика .

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Подобро ви се допаѓа

Батерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR123 A CR17345(CR17335) 1500m Ah 3 V Фото Литиум НеБатеријаБренд : PKCELLМодел : CR123 A LiMn O2

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

3 ЕЕЗ сетнајниска цена100% Сосема Нов и висок квалитетКапацитет : 1800m AhНапон : 1.2 VХемија : NiCdДимензија : 4 / 5 П

2 парчиња 1500m Ah ЛПE17 LPE17 Камера Батерии За Canon EOS М3 М5 750 D 760 D T6i T6s 8000 D Бакнеж X8i Батеријата Главната Тема : * Пр

Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни инф

Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до сабота од 9 часот до 6 часот, обратете се до нас пр

НОВИ 5 КОМПЈУТЕРИ СЕТ Капацитет : 1800 m Ah Хемија : НуМЗ (Никел Метал Hydride) На сликите кои се прикажани не се в

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trus

Најниска цена во сите aliexpressРусија и САД топла24 КОМПЈУТЕРИ сетБатерија тип : НуМЗГолемина : AAAНапон : 1.2 VК

Нови пристигнување2 ПАРЧИЊА сет100% Сосема Нов и Висок квалитетКапацитет : 2200 mahНапон : 1.2 VХемија : NICDГолем

Глобалната Испорака Офлајн! Добредојдовте да контактирате со нас слободно за рефус цел и големи цел!Кор

Нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress20 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vг

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

7 V 1250m Ah / Liion Компатибилен Камера Модели : За Canon Power Shot G5 X G7 X G9 X Г7 X Mark II SX720 ХС Карактеристики : 1 Купи со дов

KENTLI 4pcs АА ОД 1,5 V 3000m Wh литиум liion батерија + 4 Канал литиум полимер liion батерија полнач за батерииБренд : KENTLI

7 V Капацитет : 1000m Ah Пакет се Вклучени : 1 x NB8 L батеријата1.NB8 L Батеријата NB8 L 8 L Батерии За Canon Power Shot A3300 A3200 A31

Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот...

најниска цена во сите aliexpress10 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vголемина : 4.25 CM*2,2 СМХ

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки Висок ква

Tectra 2 ПАРЧИЊА NPBX1 НП BX1 NPBX1 Liion Камера Батеријата + LCD USB Полначза Sony DSCRX100 RX1 HDRAS15 AS10 HX300 WX300NPBX1 3.7 V / 1600m Ah Liion Бат

Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика ., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба.

Answer : ___________________________ Note : ние обединета испрати Сингапур поштенски пратки или Шведска,Затоа што сега Кин

Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc Батерии Напон 3 Пакет содржи : 1 x КОМПЈ

Scroll