Новак
форма на дрво студија креативни цврсто дрво светилка Цврсти Дрвени личност Јапонски стил Светлина печатење Нордиските А1 дневник светилка геометриски

форма на дрво студија креативни цврсто дрво светилка Цврсти Дрвени личност Јапонски стил Светлина печатење Нордиските А1 дневник

Достапност: Залиха
DEN 8544.00


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : Акрил + дрво
[Извор на светлина] : led
[Главната технологија] : полиран
[Користи во] : дневна соба, ресторан, студија, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
големина
D45 XH11 CM
D55 CMXH13 CM
D68 XH13 CM

Параметрите на стоката

Боја На Каросеријата:
D 45см, D 55cm, D 68cm
Wattage:
warm light, white light
Тип На Објект:
таванот светла
Број На Модел На:
z1706291456
Бренд Име:
WINZSC
Примена:
Кујната,Foyer,Студија,Кревет Соба,Трпезарија
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Осветлување Област:
5-10square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
Z123
Тип На Прекинувач:
Никој
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Дрво
Гаранција:
a1
Заврши:
Никој
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
таванот светла

Подобро ви се допаѓа

Опис : Предмет : 12 W / 36 W LED PCB, ПРЕДВОДЕНА топлина мијалник, алуминиумска плоча основата за 4 W / 12 W LED светилк

СпецификацииМодерната 56 W LED Таванот СветлинаДимензии29.5"D X 6.7"HМатеријал(s)Алуминиум,МеталТип На Светилк

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Бараме дека ќе контакти

Pls да пребарувате # FUMAT стакло светилка # наместо #Тифани Светилка# Благодарам Ве молиме контактирајте со

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомн

Упатство За Купување : 1 Напон : AC220 V .2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на Таванот светлина пред да г

comupsот24 денаwww Ви благодариме!За нас : Ова е фабрика директна продажба од сигурен производител во Кина...

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : кристал Таванот Светлина Големина : W100mm*H100mm Извор на Све

Спецификации(со возач) : 1 Текст : AC900~260 V,50 / 60 Hz ( ако сакате AC110v,ве Молиме ги споделите со нас пред плаќање)

Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ако ви треба било резервни делов

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк

Спецификации Светлината Информации Тип Таванот Светлина Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена 12 месеци Производитело

Спецификации Светлината Информации Тип таванот светла Карактеристики Кристал + led Стил Модерна / Соврем

Ве молиме да обрнете внимание!! !Ладно бела и топло бела се подотворена, па власта е само половина, кога н

Спецификации Светлината Информации Тип Таванот Светлина Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА

Electrodeless затемнување Electrodeless затемнување е да ја прилагодите светлината и боја температура на светилка, E

За квалитетот проблем, ние нудиме целосна наплата или да го испрати повторно Ние ќе им даде задоволител

Материјал : железо+стакло нијанси*Големина / димензија : A : 4 светлина за Дијаметар од 50cm ,Висина 15см6 lights

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 детали за Производот : 100% Сосема Нов Големина : 4 глави Dia40x H8cm 36 W 6 глави Dia60x H8cm 40 W 4+4 глави Dia

Scroll