Новак
Море Перница Покрие Ретро Средоземното Море Водител На Едрилица Памук, Лен Троседот Перница Поставување На Едрилица Pillowcase Автомобил Перници Маска

Море Перница Покрие Ретро Средоземното Море Водител На Едрилица Памук, Лен Троседот Перница Поставување На Едрилица Pillowcase

Достапност: Залиха
DEN 153.00
DEN 180.00

И на крај ние не преземе одговорност. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. За Повратни информации Дали ни се во прилог за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации ако сте среќни со цел и предмети. За превозот време, потребно е да се провери однапред за информации за време на испорака за вашата земја. Корисниците мора да ја испита сите елементи по приемот и да не известите во рок од 3 работни денови ако anythins недостасува или оштетени.
Море Перница Покрие Ретро Средоземното Море Водител На Едрилица Памук, Лен Троседот Перница Поставување На Едрилица Pillowcase Автомобил Перници Маска
Почитувани купувачот :
ве молиме Имајте во предвид :
ова е само перница капак (перница случај / pillowcase)
За Сликата Фотографии на производи кои се усогласат со. Ние не сме во можност да ве информираме за се должи надомест како што се различни од држави и објекти. Купувачи се одговорни за превозот задолжен да ги врати предметите. Во врска со Превозот По плаќање на вашата нарачка, Ние ќе испрати пратката во рок од 5 работни денови excepted Празници. Ве молиме љубезно не hush да ни остави негативни повратни информации, ако не сте задоволни со наредби, но ни остави шанса да се реши тоа за вас. Добиете Адреса Напишете го вашето целосно име и презиме и куќа број во вашиот превозот адреса, кога ќе се направи ред, бидејќи Русија има ново правило сега, поштата не ќе испраќање парцели за вас, ако не го напишете целото име и презиме. Ние не наплата на превозот надомест за пријави кои не се неисправни. За Враќање Во случај на неисправни предмети или погрешно објекти што сте ја добиле, ние ќе го препрати или враќање на вас. КУПУВАЧОТ е soley ОДГОВОРНИ за ЦАРИНЕЊЕ на стоката. Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас. За Нас Ќе се подложени на увезената даноци, царинските надоместоци кои можеби наметнуваат од страна на вашиот локален обичај статистика.

Параметрите на стоката

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Бренд Име:
FYMX
Обликот:
Плоштад
Стил:
Жакард
Техника:
Плетени
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
S1027
Шаблон Тип:
Sequins
Употреба:
Божиќ, Дома, Хотел, Столче, Декоративни, Столот, Подот, Јога, Нога
Големина:
45*45cm
Применливи Луѓе:
Универзална
Применливи Троседот:
Универзална
боја:
како слики
Обликот:
Плоштад

Подобро ви се допаѓа

Wholesales Теал Сина Перница Покрие Апстракт Акварел Печатени Памук, Лен Перница Покрие Перница Случај Дома

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Перница Покрие Креативни Писмо книга е сон што ќе се одржи во својата рака Lgnite Мојата Љубов Глуварче Орк

Напомена : 1 Кина пост воздух пошта Обично трае околу 1530 работни дена.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошт

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Креативни Писмо Коњ Бивол Печати Перница Покрива Кратки Зборови Нордиските Дома Троседот Столче Декор

Wholesales Перница Покрие Гроздобер Зелени Листови на Растенијата Флорални Перница Покрие Дома Декоративни

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било

Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 37

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи Ве молиме оставете позитивни пов

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

[Size] 45cmx45cm ,75x75cm, Индивидуализира .[Материјал] 100% Памук[Пополнување] Нема Insert(само перница капак)[Покрие Те

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

НЕ се вклучени вметнување перница!!! Ако сте трговија на големо со клиентите,што сакате да ја купите мног

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1 Бараме дека ќе контактирајте со нас ведна

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Scroll