Новак
10.1 40pin Lcd дисплеј За Logicom L-ement Табот 1040 матрица Екранот Таблета Замена Бесплатен Превозот

10.1 40pin Lcd дисплеј За Logicom L-ement Табот 1040 матрица Екранот Таблета Замена Бесплатен Превозот

Достапност: Залиха
DEN 1101.00
DEN 1488.00


Параметрите на стоката

Бренд Име:
htytech
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
за Logicom L-ement Табот 1040

Подобро ви се допаѓа

Ако не у имате било какви прашања, вклучувајќи користење и технологија проблем, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ

Брза ИспоракаКорпоративната Визија : 1.Најдобра услуга2.,LtdАдреса : N2 C099 ,Сонцето Азија 2 Eelectronic Пазарот ,Hua

LED Видео Процесор PIP функција, не само што може да се прилагоди шалче големина, локација, граници, итн Со и

клиентот има право да го одбие.плаќањето ќе биде донесена до вас confrim стоките примени во добра состојба

Повратни информации : 1 да пристигнат некаде ќе треба многу повеќе! Ако во итна.Поткрепени од страна на н

За Nintendo DS Lite NDSL Игра Конзола Оригинални Дното Надолу LCD Екран ЗаменаПакетот вклучува : 5 x копчето lcd екран

Диск плоча за позиционирање четири дупки 21 Поддршка TTL излез може да ги поддржи AT070 TN90 AT070 TN92 AT070 TN90.

Повратни информации : 1.Овој производ е погоден за индустриски апликации, висока сигурност!Развојот мож

Поддршка 1ch HDMI влез; и IC поддржува HDMI 1.8inch EJ080 NA04 C TFT 1024x768 LCD Екран плус HDMI VGA AV IR LCD Возачот Одбор со Екран на

Апликациите се движат од инструменти, контрола на процесот, потрошувачите, медицински, ПОС да се комуни

Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел За MOQ која зависи од вашата цел...

Прашање : дали Е ова видео процесор поддршка Нова систем за контрола?Одговор : Да, нашиот видео процесор

Ние би биде мило да ви помогне.Од страна на Морето : Различни превозот друштво за вашиот опција со добра

Поткрепени од страна на нашите крути систем за управување со квалитет, иновативни производи дизајни и д

Scroll