Новак
Colohas Мажите Гејмер Глувчето Мат Кул Автомобил Модел Големи Димензии Gaming Mouse Pad Не се лизга за Заклучување Работ Глувци Подлога Гума + Платно

Colohas Мажите Гејмер Глувчето Мат Кул Автомобил Модел Големи Димензии Gaming Mouse Pad Не се лизга за Заклучување Работ Глувци

Достапност: Залиха
DEN 301.00
DEN 396.48


Описи :
100% сосема нов
Мазна и мека површина
Шармантна модел
Прецизност за шиење
Не се лизга линии
Спецификации :
Боја : автомобил
Материјал : гума + платно
Големина : multisize да се избере
Функција : големи димензии, исто така, може да биде таблета подлога
Забелешка : ве молиме проверете ја големината, пред да нарачате, ви благодариме
Пакетот вклучува :
1 X Глувци Подлога

Параметрите на стоката

Големина:
L
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
SD-18
Материјал:
Гума
Бренд Име:
Colohas
Пакет:
No
Стил:
Кул стил
Големина:
Multisize to choose
Име на производ:
mouse pad
боја:
Автомобил
mouse pad дизајн:
Обична
Функција:
за глувчето за тастатура за лаптоп
Материјал:
гума + платно
функција 1:
Мазна и мека површина
Карактеристика 2:
Заклучување На Работ
Featue 3:
назад не се лизга

Подобро ви се допаѓа

80см 40cm x Mousepad Супер Голема Голема Маса Перница Табела тастатура Мат Заштитник Mousepad игра гејмер игри мапа

Персоналните Круг Mouse Pad Печатени Mandala Слон Шема Не се Лизга Гумени Удобно Кориснички Компјутерски Глуше

Име на производ : Mouse Pad;Главен Материјал : Силикон, Гел, Полиестер, Вкупната Големина : 23 x 20 x 2 см / 9 x 7.9 x 0,8

Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez : *

Красат вашата маса дома и во канцеларија со кориснички mousepad4.Сите се врати ставки мора да биде во оригин

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

15 mm, мала големина долго ширина на плус или минус отстапување од 23 милиметри.Забелешка 1.Mouse Pad Бренд : Mairuig

Ние се залагаме за одлични услуги на клиентите за секоја цел.Ве молиме контактирајте со нас за резолуци

(3) гума мирис проблем : без вкус, тоа не е гума, гума производи од нашата фабрика подлошки се без мирис, не

Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez : *

започнете Цена : $1.76 Цена : $1.59 Цена : $1.78 Цена : $1.99 Цена : $1.51 Цена : $1.59end4 Против Пролизгување Лаптоп КОМПЈУТ

Colohas Алуминиум Легура Mouse Pad Уникатен Тенок Глувци Мат Назад Анти Лизга Глувчето Мат за Office Home Лаптоп за Ma

1.Mouse Pad Големина : различни големи димензии опции Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувч

Scroll