Новак
PULCHRITUDE 12pcs/многу Метални Легури од Цинк се Вклопуваат Круг 16mm Cabochon Поставите Pendant Капка Earing Diy Накит Одлуки C0783

PULCHRITUDE 12pcs/многу Метални Легури од Цинк се Вклопуваат Круг 16mm Cabochon Поставите Pendant Капка Earing Diy Накит Одлуки

Достапност: Залиха
DEN 207.00
DEN 230.40


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
PULCHRITUDE
Објектот Висина:
0.25cm
Објектот Дијаметар:
1.6cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Тежина:
3.3g
Објектот Должина:
4.4cm
Број На Модел На:
C0783
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Материјал:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен ; антички бронза;кс злато
Количина:
12 компјутери/многу
големина на конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm
Тежина:
2.3-3.3 g/парче
Големина:
20mm*42mm
одговара cabochon големина:
круг 16mm

Подобро ви се допаѓа

0393 инчен 1 инч=25 Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ни

кога ќе се купи на повеќе од $100dollars Ви благодарам многу за вашата помош.Ние прифаќаме Зачувам ,кредитна к

Боја : Антички БронзаМатеријал : БакарОбјектот спецификација : лента Со внатрешна 25mm во дијаметарОбјект

бидејќи секоја серија на монистра не може да биде точно идентични.Ние специјализирана трговија на голе

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

ACC025 Отвори Циркон DIY Хривнија Шарм Жешка Жени Накит Конектор Злато МултиБојаКристал Овална Тркалезна Ф

Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа илјадници клиенти од целиот свет.Ние ќе брод од цел в

8 Компјутери Антички Бронза Крајот Капи Монистра Затка Наоди За 10x6mm тасев биле Кожа КабелотКоличина : 8 К

Ви благодариме.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака Нашата

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи кога ќе се купи на повеќе од $

72 грам28mm pinstem сет : прибл 0.88 грам45mm pinstem сет : прибл 0.96 грам55мм pinstem сет : прибл 1.80 грам40mm pinstem сет : прибл 0.До

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

8мм Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs / многу K04668Материјал : СтаклоГоле

25мм Облека Избрани Глеѓ Тркалезна Форма Suspender клипови Хардверски Додатоци Лента Занает Пластични заб к

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови

Ви благодарам многу за вашата помош.Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex бидејќи секоја

Природен камен Chrysoprase Pendant Лежиште,Semiprecioкамен накит,55x33x11mm,28.1 gДобредојдовте на Mygemgarden.Имаме години работ

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа и

Состојба : 100% сосема новМатеријал : цинк легура(без олово)5.8x5.8мм дебелината 2.7 mm дупка на 0,9 mm1 инч = 2.54 см и

DEN 528.00
555.36

(дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.Повратната инфо

Ви благодарам многу за вашата помош Повторно, клиент сервис е мојот приоритет број еден!Откако на вашио

Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме да се свесни за тоа.Објектот МатеријалиметалГлавно БојаКолич

Нема дополнителни такси,но вие ќе може да го добиете вашиот пакет рок од 37 дена,многу брзо!ако имате допо

Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање.4")Висок квалитет на

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет н

(дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.Ние ќе надградба

Scroll