Новак
2 групи/пакет за 0,6 мм Тигар Игри глувчето лизгалки за Razer Krait 2013 Глувчето Нозе (2015 Издание) бесплатен превозот

2 групи/пакет за 0,6 мм Тигар Игри глувчето лизгалки за Razer Krait 2013 Глувчето Нозе (2015 Издание) бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 213.00
DEN 239.52


- Висок Квалитет!Препорачливо!
- Посебни високо полимерни композити.
- Тоа во голема мера ќе се зголеми рамномерност помеѓу глувчето и mouse pad по користење, ви овозможи да се доживее чувство на слободно летање.
- Тигар Игри 2015 Издание - 5 Верзии за да изберете од во Новиот 2015 Издание, видете опис на под - Како што е препорачано од страна на Takasta
***НАПОМЕНА*** - ве Молиме да се осигурате дека сте ги ТРГНЕМЕ ПЛАСТИЧНА ФОЛИЈА, пред примена на стапки на глувчето
Професионални PTFE (Црна) - Мазна, малку на повратни информации, оригинални PTFE нозете Редовно PTFE (Сина) - Мазна, малку на повратни информации, малку побавно од Професионални Дебели PTFE (Бел) - Мазна, подебели PTFE нозе за пониски лифт-off растојанието Јаглерод (Сребро) - Малку масна, повеќе повратни информации UPE (Сива) - Малку груб, повеќе повратни информации, масна чувствувам
_gsrx_vers_603 (ГШ 6.
- Намалување на триењето помеѓу глувчето и mouse pad предизвикано од движење, се постигне ефектот на одржување.
- Што имаат карактеристики на не-лепило, голема мазност и висок носат-отпор.
- Целата серија на лепак линија е произведен од страна на жешка линија Игри сопствено производство.
- Работата на глувчето ролери е толку намерно и внимателно особено поднесување до работ на chamfering дека тоа може да се избегне несреќа scuffing глувчето за ролери ефикасно. Некогаш чувствував уморен од вашиот глушец не плови мазна доволно? Време е да го промените вашиот глувчето за нозете за екстра дека планирам да ги зголемите вашите перформанси во игра.
2 групи/пакет за 0,6 мм Тигар Игри глувчето лизгалки за Razer Krait 2013 Глувчето Нозе (2015 Издание) бесплатен превозот
Карактеристики На Производот :
Некогаш чувствував уморен од вашиот глушец не плови мазна доволно?
Време е да го промените вашиот глувчето за нозете за екстра дека планирам да ги зголемите вашите перформанси во игра.

Параметрите на стоката

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
глувчето лизгалки за Razer Krait 2013
Производи Статус:
Акции
Стил:
глувчето нозе
Материјал:
Тефлон
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Висок Квалитет на Големи Gaming Mouse Pad Заклучување Работ Mousepad Глувчето Мат Тастатура Мат Табела Мат За Dota КС

80см 40cm x Mousepad Супер Голема Голема Маса Перница Табела тастатура Мат Заштитник Mousepad игра гејмер игри мапа

ОписМатеријал : ГумаТежина : 150g.Боја : било која боја прилагодено.Дизајн : Прилагодено дизајн од страна н

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен...

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Функција : може да се мијат Антил

Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez : *

Стоките ќе бидат обично се испрати во рамките на 72hours (3business ден) по уплатата се примени, зависи акции и ко

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

1.Mouse Pad Големина : различни големи димензии опции Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувч

1pc оригинални глувчето плоча за logitech G303 RGB издание вистински глувчето коло

неговата mouse pad е само глувчето подлога,без мало поле Јас гарантирам дека ќе ви се допадне! 1 Употребата н

Красат вашата маса дома и во канцеларија со кориснички mousepad4.Сите се врати ставки мора да биде во оригин

Описи : 100% сосема новМазна и мека површинаШармантна моделПрецизност за шиењеНе се лизга линииСпецифика

Colohas Алуминиум Легура Mouse Pad Уникатен Тенок Глувци Мат Назад Анти Лизга Глувчето Мат за Office Home Лаптоп за Ma

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве моли

Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez : *

Мермер Глувчето Мат Прилагодено Трајни Не се Лизга Гумени Круг Gaming Mouse Pad Глувчето Мат за Професионални

Scroll