Новак
Мотоцикл ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За Хонда ST 1100 90-02 CBR 750 FJ Superaero 1988 VFR 750 F 88-97

Мотоцикл ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За Хонда ST 1100 90-02 CBR 750 FJ Superaero 1988 VFR 750 F 88-97

Достапност: Залиха
DEN 852.00
DEN 1152.00


Параметрите на стоката

Материјал Тип:
КЕРАМИЧКИ & МЕТАЛ
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
8cm
Специјални Функции:
диск кочница подлога
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Должина:
15cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
18cm

Подобро ви се допаѓа

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик...

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Купувачите можат да бараат целосна нап

ЗАХОНДАCB 500 V / W / SW / X / SX / Y / SY / 2 / S2(19972003)NX 500 V / W / X Dominator(19971999)FX 650 X / Y Енергија(19992003)NX 650 V / W / X Dominator(19972002)SLR 650 V /

Е 900 A6 F Класичен 2006 В Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за п

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

Пумпа за кочница За GSXR600 / 750 0610 / GSXR1300 0812 / BKING 1300 0812 / GSR400 0608 / GSR600 2006 20072009 2010 Мотоцикл Пумпа за Кочница

ПРЕД накладките за ЈАМАХА RT180 XT350 YTZ250 XT225 TTR225 3 BNW00450100Спецификација : Производи како што е прикажано...

ЗАПОЛАРИС700 Ranger 6x6 EFI (20062009)700 Ranger XP 4x4 (2006)700 Ranger 4x4 EFI / LE (2007)700 Ranger 4x4 EFI (2009)IMP : ЌЕ НЕ ОДГОВАРА 700 Ranger Екипажот 2

Тие се обезбеди подолг животен век отколку оригиналната влошки заедно со голема кочница ефект и речиси

НИ 3.5 / парче НАС 3.19 / пар НИ 16.53 / пар НИ 9.79 / парче НАС 13.89 / парче НАС 6.99 / пар НИ 4.49 / пар НИ 2.27 / парче

Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.Ако сте задоволни со купување и нашат

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик...

Ако планирате да ни даде неутрален / негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што

НИ 3.5 / парче НАС 3.19 / пар НИ 16.53 / пар НИ 9.79 / парче НАС 13.89 / парче НАС 6.99 / пар НИ 4.49 / пар НИ 2.27 / парче

100% Сосема Нов.Боја : Како На Сликата.Материјал : 6065T6 АлуминиумCNC Машински и тешко anodised.Одговара : 125530 SX / SXF

Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информаци

Карактеристики : Направени Од Високо Квалитетна Палка АлуминиумСтандард Широк Лост Ножот Со Измазнети

Ако планирате да ни даде неутрален / негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што

Scroll