Новак
M6 DIN6923 Нерѓосувачки челик А2 Хексадецимален Прирабница и Ореви

M6 DIN6923 Нерѓосувачки челик А2 Хексадецимален Прирабница и Ореви

Достапност: Залиха
DEN 720.00


Број на модел : 100pcs/многу DIN6923 M6 Стандард : DIN6923 Материјал : Никел Позлатен Јаглероден Челик

Параметрите на стоката

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Acorn Ореви
Број На Модел На:
M6

Подобро ви се допаѓа

M6 Месинг Крило Ореви Пеперутка ОревиГолемина : M6​

Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по добивањето на плаќање Ако имате било какви проблеми со

Сме поминале меѓународни автентикација на Британскиот QAIC, ISO9001 : 2000 и доби Foxconn GP сертификат.,Ltd е една фаб

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или email на нас.Ви благодариме

Големина На Хексагонални Род Copling НутДетали За Хексагонални Род Copling НутИспорака На предмети ќе биде ис

започнетекрајотAXK 50 Pcs M3 / M4 / М5*10*6 За 20 Серија Слот Торев Лизгачки Т Орев Чекан Пад На Нут се Зацврсти Коне

Нерѓосувачки Челик Хексагонална Орев Тенка Хексадецимален Завртки DIN439 M4 M5 M6 М8 304 HW134 М4 големина : M5 голе

Компанијата зафаќа површина од 3670 квадратни метри, постојните вработени се повеќе од 250 луѓе.,Ltd е една ф

45mm Материјали : Најлон 66 Пламен класа : 94 V2Превозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530day Објект

започнетекрајотБББренд Име : AXKГолемина : M5 M6 М8 M10 М12 М14Единица Тип : многу (5 парчиња / многу)Пакет Тежина :

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x21 Женски Летало DIY ЦрвенаТема Големина М3L = 21 mmS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме И

100pcs gauge10 # 24 а2 70 304 од не ' рѓосувачки челик хексадецимален нут

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x21 Женски Летало DIY ЦрнаТема Големина М3L = 21 mmS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Има

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Ние само бро

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x80 Женски Летало DIY ЦрнаТема Големина М3L = 80 ммS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Им

Име : CNC Ореви Спецификации : ER20M Материјал : висококвалитетна екипа челик Термичка обработка Цврстина : 44

Име : CNC Ореви Спецификации : ER11M Материјал : висококвалитетна екипа челик Термичка обработка Цврстина : 44

Scroll