Новак
Bios-от SOP16 SOIC16 Свиткана Оригинални Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm Универзална Тело EPROM Програмирање Клип Погоден за Dupont Линија

Bios-от SOP16 SOIC16 Свиткана Оригинални Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm Универзална Тело EPROM Програмирање Клип Погоден за Dupont

Достапност: Залиха
DEN 388.00
DEN 431.04


.
Bios-от SOP16 Свиткана Оригинални Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm Универзална Тело Не-Демонтажа Програмирање Клип Горат во Менгеме
SOP16 SOIC16 Свиткана Тест Клип За EEPROM 24 CXX / 25 CXX /93 CXX во спој програмирање
ТЕСТ КЛИП : SOIC 16/ SOP16
Конектор тип : Свиткана Тест Клип
Pin формат : SOIC / СОП
Превозот
Овој објект се испраќаат со следење на број,кои се испраќаат од страна на Кина ПОСТ
Пратката пристигнување време( за референца само)
Сад / Велика Британија / Норвешка /Австралија/Канада 15-20 дена
Германија / Франција / Белгија / Австрија / Netherland / Полска 20-30 работни дена
Шпанија/ Бразил/ Русија / Литванија/Други он-листата Земји со 25-35 работни дена
Ние'повторно оригиналниот manufaturer , ние може да обезбеди најниската и конкурентна цена , најкус обработка време е загарантирана ! ! ! Ако сакате серија купувањето , ве молиме контактирајте со нас за истрага , ние може да ви понуди поевтина цена .

Параметрите на стоката

Бренд Име:
KZT
Број На Модел На:
345797

Подобро ви се допаѓа

Кабел должина : околу 16.5 cmКоличина : 8 Парови (16 Парчиња)Спецификации : Не треба напојувањеПренос на далеч

50 PCS 3.5*1.3 mm Приклучок за DC Напојување Блок 3.5 mm x 1.3 mm Женски Џек Socket

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

DIY Месинг никел позлатен+PA 4mm банана приклучок superposition 4mm брз Приклучок / штекер CATIII 600 V / MAX 32 A

Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отво

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

BGA24 ДА DIP8 IC Адаптер Приклучок за 8x6mm Тело Ширина BGA чипови SMT / SMD Тест ПриклучокСпецификации : 1 Овој произв

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место Негативни повратни ин

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 DC моќност џек полнење конектор за (Внесете кол

1 PC Нови RPSMA Машки Plug Право Агол (женски pin) Switch SMB Женски Десен Агол Конектор RG178 коаксијален Кабел 15 CM 6" Ад

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs DIY 4mm аудио банана приклучок со Обвивка Безб

Ако не го добиете вашиот парцела во 30days Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден чове

Комплет слика покажува : Програмирање може да се Читање и Пишување Сериски Број, Модел, Регион, Wlan, Bluetooth,

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

Ви благодариме.Отвориtop / Clamshell структура 2.Ако сакате да се купи повеќе quantites за ова.ве молиме да се поврз

.Функција : * 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable* Тестирани пред превозот* Лесен за употреба* * * Техничк

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

7pins Авијација plug XS127 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJF70317221Боја : црнаМинимален Пакет : 200 компјутериНад цената не содрж

.SOP8 Програмер Адаптер 209mil OTS201.2701 IC Тест Приклучок за Штекер ПрограмирањеПроизвод Функција : 1 Користете

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 M DC моќност џек со завртка полнење конектор за

.Функција : Не се загрее на матрицата,ова не е за греење reball,тоа е лесен начин да се reball без топлина!!!!Кори

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

.1 Овој производ е за BGA24 чита и да се тестираат.2 Применливи IC големина : 6 × 8 mm , постојат два типа топката

3pins Авијација plug XS123 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Scroll