Новак
[RUNMEIFA] Жени е Зима Украл Plaid Марами Tippet Обвива Бренд Дами Шамија Жените Класичен Neckerchief Shawls и Шалови

[RUNMEIFA] Жени е Зима Украл Plaid Марами Tippet Обвива Бренд Дами Шамија Жените Класичен Neckerchief Shawls и Шалови

Достапност: Залиха
DEN 278.40


2017 Мода Волна Жените Шамија Шпанија Desigual Шамија Plaid Дебели Големи Шамија Жените Искриват echarpes Марами Shawl за Жена

Параметрите на стоката

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
36
Материјал:
Акрилик
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
RUNMEIFA
Марами Должина:
>175cm
Материјал:
rayon/акрилик
Големина:
60*190cm
боја:
13Color
Тежина:
160g
дизајн:
Обична
Функција:
Имајте пријатна и мода
Сезоната:
Пролет/Есен/Зима
Пакување:
1 парчиња по торба
Акции:
Yes
време на испорака:
1-3 дневна по наша страна, ја прими payme

Подобро ви се допаѓа

1.Материјал : 100% Чиста Свила.2.Големина : 90cm*90cm( ±3cm ) .3.Занает : Печатени.4.Боја : Каки.5.Стил : Мода Европа Стил

БрендLUOKADUDUСоставviscoseСтилбесконечност &долго шамијаMEAS90 WX180 L cmПакетOPPТежина100gПревозотВе молиме провере

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет должина : 110cm x 110cm Мода и популарни Направени од памучен м

Она што можам да направам?Ако не сте добиле вашата нарачка, ве молиме обидете подолу методи за да се реши

2017 Нов лист Tassel Убава долго Шамијаголемина : 180*100cmматеријал : памукбоја : една боја , u може да изберете бо

Моден Bandana Луксузни Cachecol Бренд Памук Шамија Жените Shawl Висок Квалитет Stoles Нови Tassels Eugen предиво спојување

2017 Нова Мода Злато Место Печати Шамијабоја : 3 боја во парк, морнарица,розова,белаu може да се избере боја

ZY86002 2016 година Топла Продажба Зима Мода Multicolor Neckwarmers Вистински Плетени Рекс Зајакот Крзно Големи Марами

KYQIAO Дизајнер hijab шамија луксузен бренд жените зима шамија 2018 Шпанија стил долго апстракт печати шамија

До 2015 Daisy Цвет Печати Жените Марамиголемина : 180*100cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 4 боја во паркмин

2014 мода дама Нов Батерфлај и проголта Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиесте

големина : 75*180cmматеријали : свила+ChiffonТежина : 0.125 кг / pcОбичен Мека Chiffon Солидна Жените Пролет Scarfs 2016 Годи

За било какви прашања Ве молиме контактирајте со нас, прво за повеќе детали за решавање на сите прашања

1 100% сосема нов и висок квалитет.2 Тоа може да се користи како шамија, headband, песок покрие, не стреи круг шап

Отворено Руно Јака Желка Крзно Возрасни Тешка Категорија Вратот Потоплите ПосејдонМагијата шамија, ко

моден дама Батерфлај Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 10 бои как

2014 Lastest мода дама Птица Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : една бо

Тактички Воен арапски Plaid Шамија Отворено Кампување Лесни Памук Муслимански Шамии Shawl Keffiyeh bandanas Headband Shema

2014 Lastest Париз Печати Жените Шамија Се Зголеми Кула Шема Марамиголемина : 180*95(90100cm)материјал : voile(меки е по

До 2015 мода дама Коњ Печати Жените Марамиголемина : 180*95cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 11 бои како п

Директна Се Продава Од ФабрикатаМатеријал : Вистински Рекс Зајакот КрзноДолжина : 80смШирина : 12cm ПРЕВОЗ

Производство информации1.Големина на : 55*55cm.2.Материјал : 100% Природна свила Палачинка Сатен.3.Боја : Темно

Превозот и ракувањето соНие, главно, се користи Кина пост воздух mail / Eпакет Бесплатен Превозот.Боја Раз

Scroll